Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 59 minutami, Spongebob napsal:

ouuuu a s datumem na sesti 😉 krasny.. tak pak poreferuj s par fotkama!

Díky, určitě něco nafotím. Vlastně mě k nim přivedlo Tvoje vlákno! Mají všechno, co si jen přát dokonce i keramickou lunetu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohode jsou..pekny..pravda na te kuzi muzou bejt taky fajn. 

Co me ale spis trklo..a to uz je zvlastni, to uz jsem se asi tu nejak prevychoval, ale prijdou mi na tvou ruku moc velky :) jeste pred pul rokem jsem nosil hodinky 43mm ala cim vetsi tik lepsi..

Ted mam Wardy 40mm ktery bych si predtim nikdy nekoupil a jsou uzasny svou velikosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Spongebob napsal:

V pohode jsou..pekny..pravda na te kuzi muzou bejt taky fajn. 

Co me ale spis trklo..a to uz je zvlastni, to uz jsem se asi tu nejak prevychoval, ale prijdou mi na tvou ruku moc velky :) jeste pred pul rokem jsem nosil hodinky 43mm ala cim vetsi tik lepsi..

Ted mam Wardy 40mm ktery bych si predtim nikdy nekoupil a jsou uzasny svou velikosti.

Chápu, je to jenom dojem. Nosím i Suma 45 mm a v pohodě. Tyhle se mi nosí ještě líp, mají 42 mm a klidně bych si je představil i menší. Věřím, ze těch 40 mm je příjemných😊

Mám ale jiný “problém”, jsem hnidopich a hned jsem si všiml, že hodinová ručička, když je vterinovka a minutovka na 12, neukazuje přesně na index. Dělá to u všech indexů, proste hodinovka by potřeboval krapet postrčit. Co s tím? Reklamace? Vím, ze mi to bude vadit.

Na foto popsaný problém, jestli mi rozumíte. 

9F8276EE-69F2-4D2C-8F82-02BC741FB0ED.jpeg

Upraveno uživatelem Pavel87
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, junior300 napsal:

Tak ale toto je uz dost velka odchylka. Hodinovka je uz takmer na 16-tej minute. Mna by to sralo teda dost, ale ja som vadny v tomto smere.

Já taky, tohle je něco na mě... 

Zítra se zkusím nějak rozumně domluvit na nápravě, na hodinky jsem nezanevřel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...