Jump to content
Sign in to follow this  
Ladislav91

Certina koupě

Recommended Posts

Zdravím,mám možnost koupě za 4900kč těchto použitých quartz hodinek Certina,jen jsem o tomto modelu nikde nic neobjevil.Myslím si že to bude řada Turtle.Máte někdo s nimi zkušenost?Kvalita zpracování,posílám foto přímo těch,které mohu koupit.Děkuji předem za odpovědi.

post-67890-0-94375700-1559133470_thumb.png

Bude to nejspíš DS Diver, každopádně souhlas s kolegou. IMHO cenovka kolem 1000-1500 CZK by byla možná přijatelná.

A důvody proč ne?

Spíš bys měl vědět důvody, proč jo, a to ty sám. Líbí se ti? Proč chceš nějakej historickej model potápek? Má pro tebe nějakou hodnotu? Páč jinak to nedává smysl a navíc je ten model uberhnusnej.

Racionálně - protože 100WR Certinu koupíš novou lehce přes 6 tisíc. 

5k je dost, jsou malé, mercedes hodinovka nepříliš originální, ale pořád lepší než to dát za třeba festinu  :)

Jak nemaji cenovku? Maji 4900, ne? Jsi psal. Pokud jsi za ne ochotny tolik dat, tak proc ne. To, ze je ta cena vys nez je zdravo, je fakt.

Jestli se ti opravdu líbí tak proč ne, ale je to opravdu starý model a já osobně bych do toho nešel. za tyhle peníze je to předražený.

Jestli se ti opravdu líbí tak proč ne, ale je to opravdu starý model a já osobně bych do toho nešel. za tyhle peníze je to předražený.

Dobře,díky za odpověď.Je to škoda,Takovej vzhled hodinek už člověk v dnešní době nenajde.

Podle mě mají hodnotu tak 3000 maximálně.

A jak říkám pokud se ti líbí a jsi ochotný to za ně dát proč ne.

Myslím že za tyto peníze se nikdy neprodají a prodávající bude muset vychladnout tak můžeš koupit potom.

Podle mě mají hodnotu tak 3000 maximálně.

A jak říkám pokud se ti líbí a jsi ochotný to za ně dát proč ne.

Myslím že za tyto peníze se nikdy neprodají a prodávající bude muset vychladnout tak můžeš koupit potom.

Tak to mi mrzí,že Pražský hodinářství s hodnocením 4,2 má takhle natažený ceny,když ví kolik lidí se o hodinky opravdu zajímá a ví za kolik se co může pohybovat.Děkuji.

Budu pouze spekulovat, ale podle mě je to natažený přesně o jejich marži. Což je u každého obchodníka pokud nekupuješ přímo od lidí. Zkus ebay nebo tak něco někde je určitě najdeš za lepší peníz.

Jo a nebo je to komise? Nicméně celé tvé vlákno na mě působí strašně účelově? Ale možná se mi to zdá?

Jak to myslíš účelově?Jen mi zajímají rady zkušenějších,vím že dobrá koupě hodinek je o štěstí a když mi tu 11 lidí napíše že bych koupil hodinky s 2krat nižší hodnotou než bych zaplatil,tak jsem rád.

OK, položíš otázku, na kterou můžeš najít milion odpovědí na netu. Pak děláš vykuleného a pak to vypálíš na PH. Je to srozumitelné?