Přejít na obsah

Zabezpeceni RD ano, nebo ne ?


Petrando

Doporučené příspěvky

Jsou tady nejake clanky s touto tematikou, ale v podstate se tam resi jestli todle a tamto a jestli Jablotron, nebo jiny systém a co ma hlidat, jestli po datove sbernici a na cloud a podobne?

To je asi zajimave, ale

1) Ma to pro me nejakou vyhodu když identifikuju kamerou zlodeje? Nebo je to spis kontra produktivni když se zlodej najde? (uvazuju takto... Ukradnou mi auto pojistene s GAP. Zlodej mi zebere auto a když se nenajde, pojistovna mi přes GAP zaplati nove a kdyz zlodeje najdou, vrati se mi ojebane auto a nedostanu nic)

2) Doporucujete Pult centralni ochrany? Cena za PCO je jak za slusnou pojistku na rok. Aby to nebylo zas prezabezpecene? Jak auto co ma zamek zpátečky, tajny vypinac, havarijko a GPS vyhledavac...

3) Nestacil by extra hlasity alarm, kamery aby odradily amatery, slusne zabezpecene dveře, rolety na okna a dobra pojistka?

4) Psa ani tchyni pořizovat nehodlam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Otázkou je proč zabezpečovat?

Jestli ti jde o život a bezpečí, tak stačí hlasitý alarm.

Jestli o cennosti tak je to věc jiná. Dobra rada je, nemít je doma. Na běžný věci stačí možná normální pojistka. Tam je dobrý si cely byt nafotit, nebo projít s kamerou a záznam uložit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě je nejlepší doma nic drahého nemít. Cennosti, doklady a data patří do bezpečnostní chránky. Ideálně zkombinovat s bodem 3.

 

Toto neviem či až tak dobre funguje. Môjho brata vykradli asi 2 roky dozadu. Ukradli veci dohromady za 200? a poškodili balkónové dvere, ktoré poisťovňa preplatila, ale ten pocit, že sa ti niekto cudzí hrabal vo veciach ostal hodne dlho.

 

Osobne by som to nepreháňal so zabezpečením, ale min. okná a dvere s vyšším zabezpečením by som si dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zabezpečit. Kamaradovi vykradli barak tyden pred dovolenou a ten pocit kdyz se vratili po praci...vsechno přeházené,vzhuru nohama...neskutecný. ideal s kombinaci venkovnich kamer. Funguje to jako preventivni psycholigicky "odpuzovač"

 

Cca 20 tisic za zabezpeceni od Jablotronu a 20 tisic na venkovni IP kamery vcetne práce. Takze za 40 tisic relativne slušna ochrana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zabezpečit. Kamaradovi vykradli barak tyden pred dovolenou a ten pocit kdyz se vratili po praci...vsechno přeházené,vzhuru nohama...neskutecný. ideal s kombinaci venkovnich kamer. Funguje to jako preventivni psycholigicky "odpuzovač"

 

Cca 20 tisic za zabezpeceni od Jablotronu a 20 tisic na venkovni IP kamery vcetne práce. Takze za 40 tisic relativne slušna ochrana.

Je otazka zda to ma vubec smysl? Co z toho, ze tam nasypu 40.000 ...? Pokud to ma mit jen psychologicky efekt, pak by stacilo 5 imitaci kamer za litr :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Imitace je k prdu a tak nějak celkově kamery, pokud se dům rozhodnou vykrást normální zloději a ne nějaké socky... Mám kámoše u kriminálky a jak jsem již psal, nejúčinnější je pes, protože baráků bez psa je hafo a je o problém méně. Pak dále kvalitní vnitřní alarm, trezor, všímavé sousedy které upozorníš na to že jsi třeba např. na dovolené, a samozřejmě ty nejdůležitější věci, hlavně ty nenahraditelné osobní mít v bance ve schránce. Mám to tak a jsem o dost klidnější :-)

 

Jo a zapomněl jsem napsat, že 90% profesionálních krádeží probíhá okny a s těmi tak nějak nejde moc co dělat...

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No... po domluve s partnerkou a navsteve u mistniho serifa, jsme prehodnotili toho psa... :)

 

Pomuzou na okna folie?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opět proti sockám, profíci vrtají rámy a dokážou to s tichostí, že tě vyberou i když doma spíš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj otec kazdemu klientovi rikal, zalezi jen na tom, proti jake skupine/kategorii zlodeju chcete svuj majetek chranit. Protoze kdyz se rozhodnou, ze Vas vykradou (protoze jim to z nejakeho duvodu stoji za to, a vedi, proc do toho jdou), tak Vas stejne vykradou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...