Jump to content
mira777

VOSTOK EUROPE- ANCHAR

Recommended Posts

ZDRAVÍM MATE NĚKDO ZKUŠENOST S TOUTO ZNAČKOU - KOUPIL JSEM VOSTOK EUROPE MODEL ANCHAR A PO 3MĚSÍCÍCH SE ZAMLŽUJE SKLÍČKO-PRODEJCE MI TEL. SDĚLIL ŽE PRÝ NORMALKA PŘI TEPLOTNÍM KOLÍSÁNÍ..DÍKY ZA INFO

díky za odpovedi..tady je vyjadření přímo od VÝROBCE VOSTOK EUROPE .. kterému jsem napsal email....//Timto potvrzujeme, ze všechny hodinky Vostok Europe vyhovují testům na odolnost proti vodě, za použití testeru Swiss Sigma. Po rychle a výrazne změně teploty se může objevit na vnitřní straně hodinek zamlžení. Toto zamlženi obvykle do 20 minut zmizí. Tento efekt se netýká odporu vody způsobeného kondenzací vody uvnitř hodinek. Jevy dočasného zamlžování hodinek neovlivňují činnost hodinek, a proto se nejedna o vadu hodinek.// NO NENÍ TO PECKA JIT NA JEDNANÍ S KLIENTEM.. SE ZAMLŽENEJMA HODINKAMA ..CO SI  SVÝM VZHLEDEM VYNUCUJÍ POZORNOST...

Jenže u normálních hodinek, zvláště potápek, kde je wr sto a víc, se tohle stává jen při opravdu rychlé změně exzrémních teplot. Třeba když na hodinky o pokojové teplotě a vyšší položíš kus ledu. Za normálních podmínek, tedy př. při vkročení z mrazu do vytopené místnosti či naopak, nebo třeba vstupu do sauny, nebo skok do vody s rozpálenými hodinkami ze slunce, se toto nestává. Další výrobce od kterého nechci ani budík do ložnice. Budil by o půl hodiny jinak a odpovědí by bylo...to je ale úplně nomální Uďo.

díky za odpovedi..tady je vyjadření přímo od VÝROBCE VOSTOK EUROPE .. kterému jsem napsal email....//Timto potvrzujeme, ze všechny hodinky Vostok Europe vyhovují testům na odolnost proti vodě, za použití testeru Swiss Sigma. Po rychle a výrazne změně teploty se může objevit na vnitřní straně hodinek zamlžení. Toto zamlženi obvykle do 20 minut zmizí. Tento efekt se netýká odporu vody způsobeného kondenzací vody uvnitř hodinek. Jevy dočasného zamlžování hodinek neovlivňují činnost hodinek, a proto se nejedna o vadu hodinek.// NO NENÍ TO PECKA JIT NA JEDNANÍ S KLIENTEM.. SE ZAMLŽENEJMA HODINKAMA ..CO SI  SVÝM VZHLEDEM VYNUCUJÍ POZORNOST...

Jenže u normálních hodinek, zvláště potápek, kde je wr sto a víc, se tohle stává jen při opravdu rychlé změně exzrémních teplot. Třeba když na hodinky o pokojové teplotě a vyšší položíš kus ledu. Za normálních podmínek, tedy př. při vkročení z mrazu do vytopené místnosti či naopak, nebo třeba vstupu do sauny, nebo skok do vody s rozpálenými hodinkami ze slunce, se toto nestává. Další výrobce od kterého nechci ani budík do ložnice. Budil by o půl hodiny jinak a odpovědí by bylo...to je ale úplně nomální Uďo.

Otázka je, jestli ta odpověď výrobce nemíří právě na takové extrémní změny a prodejce se na to jenom nevymlouvá, i když u toho konkrétního kusu může jít prostě o vadu těsnění třeba.

Edited by malbur

Tady není žádná otázka. Zakladatel vlákna se zeptal zcela jistě stejným způsobem jako tady a výrobce zcela jasně odpověděl. To vyplývá z toho, že výrobce ani nepřipustil, že by mohlo jít o kusovou závadu, neprojevil žádnou snahu o nápravu situace.

Pokud by se zakladatel zeptal stejným způsobem jako tady, tj. stylem "mlží se mi hodinky, je to možné?", těžko mohl dostat něco jiného něž obecnou odpověď "Ano, je to možné.".  

Edited by malbur

Vostok Europe je celkem zajímavá značka, co se komunikace týká. Objednával jsem náhradní díly na VE Arktika. Odpověď - jasně, není problém, dodáme do 3 týdnů. Na konci lhůty se ptám, jak jsou na tom. Odpověď žádná. Ptám se opět. Bez odpovědi. Uplynuly už 4 měsíce, díly nemám, na email neodpovídají, telefon mi nezvedaj. Ani zástupce na Slovensku, ani přímo výrobce. Mezitím jsem koupil vrak, pomocí kterého jsem hodinky zkompletoval...