Přejít na obsah

Chr. Ward C1 Moonglow


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • Po letech...
  • po měsících...
V 1. 1. 2020 v 11:51, Dokusan napsal:

Tyhle myslím na fóru ještě nebyly. Měl jsem modrý Moonphase. Prodal jsem je právě kvůli těmto Moonglow a čekal až budou v nearly new

post-44633-0-27765800-1577876129_thumb.jpeg

post-44633-0-68459900-1577876134_thumb.jpg

Omlouvám se za nejspíš úplně stupidní otázku, ale kde na stránkách Wardu najdu sekci Nearly New? Nebo už ji zrušili? Díky 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Bende napsal:

Omlouvám se za nejspíš úplně stupidní otázku, ale kde na stránkách Wardu najdu sekci Nearly New? Nebo už ji zrušili? Díky 🙂

Ta sekce je spuštěna tak dvakrát do roka, když jsou slevové akce. Většinou v lednu a červnu. Někdy i mimo tento termín... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len pocas vypredaja. Zaciatok Januara a leto.

Díky moc za rychlý odpovědi vybírám svoje první "hodinky". Mám už nastudováno všechno možný, ale vždycky objevím nějakou značku, která mě něčím zaujme :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Bende napsal:


Díky moc za rychlý odpovědi emoji1360.png vybírám svoje první "hodinky". Mám už nastudováno všechno možný, ale vždycky objevím nějakou značku, která mě něčím zaujme :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Doporučuju založit si vlákno zde: https://forum.chronomag.cz/forum/32-poraďte-s-koupí-výběrem/

Nastíníš "problematiku výběru" čili svoje požadavky a pak už se jen kocháš nad příspěvky kolegů chronomagorů a často i zjistíš, že existují hodinky, o kterých jsi neměl vůbec tušení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Lookyn napsal:

Doporučuju založit si vlákno zde: https://forum.chronomag.cz/forum/32-poraďte-s-koupí-výběrem/

Nastíníš "problematiku výběru" čili svoje požadavky a pak už se jen kocháš nad příspěvky kolegů chronomagorů a často i zjistíš, že existují hodinky, o kterých jsi neměl vůbec tušení :)

Díky za radu! Už jsem to tam hodil 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...