Přejít na obsah

Hodinky PROVOKE


Doporučené příspěvky

před 14 minutami, Michal M. napsal:

Vypadají dobře. Po delším zkoumání mi však vadí příliš velký nepoměr loga k velikosti ciferníku. Neuvažujete o zmenšení ?  Neuvažujete o zmenšení indexů na lunetě? Trochu jim to ubírá a degraduje mezi levnější hodinky... 

Ahoj, primárně se chci zaměřit na zakázkové hodinky a tyhle budou jako základní model. Pokud by jsi chtěl tak pro členy fora jsem schopny udělat male změny jako velikost písma , nebo verzi bez datumu bez příplatku za custom provedení. Stačí mi pak napsat.  
 

Design hodinek je udělaný tak abych si ho koupil já sám a také chci oslovit svoji skupinu zákazníků které už mám z mého dalšího projektu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Czechgun napsal:

Ahoj, primárně se chci zaměřit na zakázkové hodinky a tyhle budou jako základní model. Pokud by jsi chtěl tak pro členy fora jsem schopny udělat male změny jako velikost písma , nebo verzi bez datumu bez příplatku za custom provedení. Stačí mi pak napsat.  
 

Design hodinek je udělaný tak abych si ho koupil já sám a také chci oslovit svoji skupinu zákazníků které už mám z mého dalšího projektu. 

Děkuji. Já jsem právě zkoumal ten první model a přišel mi designově čistější. Avšak samozřejmě podle fotek v reálu můžou vypadat jinak. Bude možnost si je někde prohlédnout a zkusit? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Michal M. napsal:

Super, bylo by možné pak dát nějakou připomínku na FCB třeba ? Rád bych se juknul

Určitě si můžeš poznamenat 11. května 2024 od 9:00 do 17:00 v královehradeckém Adalbertinu. Je to výstava nožů budu mít dva stoly jeden mám vyhrazený na hodinky. 

 

před 54 minutami, Zmizík napsal:

Tak u tohodle chci bejt. Máš to tam a fakt se teda těším! A to sem myslel, že na hodinky už seru.

Děkuji vážím si tvé podpory. Jak jsem psal výše pokud by jsi chtěl upravit velikost písma nebo ciferník bez datumu napiš mi pak a domluvíme se. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Czechgun napsal:

Děkuji vážím si tvé podpory. Jak jsem psal výše pokud by jsi chtěl upravit velikost písma nebo ciferník bez datumu napiš mi pak a domluvíme se. 

Děkuju, mně se to právěže líbí, jak to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Honza.manta napsal:

Rád se přijdu podívat a rád bych si jedny hodinky odnesl nebo alespoň objednal.

Jsem hodinkový debil, který chce furt další a další.

Přijď budu se těšit. Hodinky koupit nepůjde. Jediná možnost je teď na HitHit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Czechgun napsal:
..............
 
Poslední půl rok kdy jsem se věnoval hodinkám byl náročný ale výsledek za to stojí. Povedlo se mi vyrobit hodinky na které si dělám všechny díly. Abych mohl celý projekt posunout dál potřebuji vaši pomoc. Pokud chcete projekt podpořit tak ten čas je právě teď. Klíčové jsou první tři dny. Projekt který nasbírá alespoň polovinu částky za tři dny má statisticky velkou šanci na úspěch. 
Díky za podporu! 
 

Manta: Máš to na předchozí stránce. Takže můžeš klidně objednat.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám teď moc prostor na napsání delšího příspěvku co mám v plánu tak to vezmu alespoň krátce.

Moc děkuji všem za podporu. Je to neuvěřitelné za dva dny se povedlo vybrat 79% cílové částky. Dokud neskončí kampaň nebudu vědět od koho příspěvek je. Takže všem z fora zatím děkuji zde. Vážím si vaší podpory. 

Kampaň si můžete prohlédnou a podpořit zde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tam! Za dva a půl dne se povedlo vybrat 250 000 Kč na hodinky. Díky všem. To, že se to povede, tak rychle, mě nikdy nenapadlo. Ještě jednou díky! Pro můj projekt je to zcela zásadní okamžik. Šel jsem do toho stylem všechno nebo nic. Díky úspěšné kampani se můžu posunout v projektu dál a začít se hodinkám věnovat naplno. 

Jelikož dokud projekt neskončí, nemám žádný kontakt na ty, co přispěli. Pokud je zde někdo, kdo má objednané custom hodinky nebo chtějí malé úpravy, klidně mi napište na e-mail extremeedc.cz@gmail.com . Můžeme pomalu začít řešit, co je potřeba. Vytvořím si tím časovou rezervu a případný prostor, pokud se projektu bude dařit i nadále. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Jiří Sedlák napsal:

Dobry, tak třeba budu první. Bude to nerez nebo titan? Jelikož jsou to celkově divný (v dobrým) hodinky, tak by mi k nim seděl víc ten titan a samozřejmě s olejem. V nerezu bez oleje by na nich už nic divnýho nebylo.

K těmhle hodinkám se podle mě hodí nejvíc titan. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...