Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Gustaf napsal:

Já váhal mezi těmito a modrými... jelikož to byl nákup na léto k vodě, tak jsme vzal oranzady. Navíc modré mám Uniony a černé Lonžíny 😁

Ano,i Já zvažoval modré.Ale jak jsem spatřil ty žluté,bylo vymalováno😄Tak krásně žlutý ciferník se málokdy vidí.A k této barvičce s červenou GMT ručkou se dá kombinovat kde co😌

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 48,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • mlsoun1

    1530

  • Akam

    1375

  • Vit

    1110

  • Kid_A

    849

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 22 minutami, ATOM napsal:

myslel

ano, myslels to naprosto přesně. jenže my jsme vytvořili s @childe strategické partnerství a to má dalekosáhlé důsledky... hodinky se tudíž vyskytovaly u něj a nyní se vyskytují u mě. co bude dál - nevíme... protože ty hodinky mají zvláštní magické vlastnosti, člověk je miluje i nenávidí zároveň... 

  • Haha 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, kaktusář napsal:

ano, myslels to naprosto přesně. jenže my jsme vytvořili s @childe strategické partnerství a to má dalekosáhlé důsledky... hodinky se tudíž vyskytovaly u něj a nyní se vyskytují u mě. co bude dál - nevíme... protože ty hodinky mají zvláštní magické vlastnosti, člověk je miluje i nenávidí zároveň... 

Tak to po tom joooo 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, kaktusář napsal:

ano, myslels to naprosto přesně. jenže my jsme vytvořili s @childe strategické partnerství a to má dalekosáhlé důsledky... hodinky se tudíž vyskytovaly u něj a nyní se vyskytují u mě. co bude dál - nevíme... protože ty hodinky mají zvláštní magické vlastnosti, člověk je miluje i nenávidí zároveň... 

Tak to Vám fandím,konečně partnerství na fóru😊Škoda že jsem od Vás tak daleko😉Hodinky proč jsou i k nenávidění?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, mlsoun1 napsal:

proč jsou i k nenávidění?

v určitých chvílích se strašně blyští až k nečitelnosti, vzniká na cifru chaos, obecně jsem díky nim zjistil, že nemám rád subciferníky :) 

na druhou stranu jsou naprosto špičkově zpracované a člověk na nich rád spočine okem - kdykoli.

na mou ruku jsou až moc velké - ale když už jsem získal tak krásné hodinky, tak proč je nenosit.

navíc jsem zjistil, že mají hodně vysokej machr/index a to nesnáším

kdekdo mě upozorňuje, že mám krásné hodinky... 

v noci neumím odečíst čas, lumi je nedostatečná

nejsem manažer, kterej neustále mění časová pásma, nejsou to hodinky pro mě

ale jsou tak krásně zpracované, že od nich nemůžu odtrhnout oči

a tak furt dokola, jak u blbejch

  • Haha 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, kaktusář napsal:

v určitých chvílích se strašně blyští až k nečitelnosti, vzniká na cifru chaos, obecně jsem díky nim zjistil, že nemám rád subciferníky :) 

na druhou stranu jsou naprosto špičkově zpracované a člověk na nich rád spočine okem - kdykoli.

na mou ruku jsou až moc velké - ale když už jsem získal tak krásné hodinky, tak proč je nenosit.

navíc jsem zjistil, že mají hodně vysokej machr/index a to nesnáším

kdekdo mě upozorňuje, že mám krásné hodinky... 

v noci neumím odečíst čas, lumi je nedostatečná

nejsem manažer, kterej neustále mění časová pásma, nejsou to hodinky pro mě

ale jsou tak krásně zpracované, že od nich nemůžu odtrhnout oči

a tak furt dokola, jak u blbejch

Tak to chápu😌Jsou krásné,rád bych je ponosil a rád vyzkoušel ty časové pásma.Přeci jenom ještě létám přednášet na zahraniční fakulty.

Subciferníky taky moc nemusím,ale patří to prostě k machrindexu,ač v našich letech(nevím jestli nejseš ještě mladík),ryze chlapské hodinky to jsou a ženám se to dost líbí.

A lumi,no,upřímně u tohoto kousku to je kvůli jejich designu až zbytečné a ruku na srdce.Kdy je potřeba lumi?Jediné pořádné svítící jsou s tritiovými indexy.

Ale chápu tě,když už to tam je,ať to svítí.Ale přehlušuje to jejich krásu🥰

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...