Přejít na obsah

SEIKO 5 sports (5KX)


darcerap

Doporučené příspěvky

Přátelé snad mě neukamenujete. Seiko 5 maj sice své vlákno, ale je to tak širokej pojem, že jsem si dovolil založit téma s nástupci SKX.

,,Král je mrtev, ať žije král!´´

 

Přiložím pár svých fotek

 

image2.thumb.jpeg.c54d636878a781d88df5ad592da8067c.jpeg

image0.thumb.jpeg.5de8f1abf91999e566d2c43a16ce1b3b.jpeg

image3.thumb.jpeg.cfc2f1896bb388d2a9b123c395e59866.jpeg

image5.thumb.jpeg.52f7b3501d280f66f662eb63229eec9d.jpegimage1.thumb.jpeg.e824a70ca93ba47af3585e4588049f74.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 101
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 7 hodinami, Chronoagit napsal:

A limitky sem patří, nebo je taky kapitola sama pro sebe? :) Aktuálně dost překvapily Street Fighter, nějaké info tady a Seiko k tomu má povedenou prezentaci. Jinak @darcerap, na tom natu vypadají dost dobře. 👌

Určitě limitky taky všechno kolem tohoto modeluu. Díky moc za upozornění a připomenutí, četl jsem to teď všude a úplně jsem to tady zapomněl dát :D 

 

Takže pánové a dámy tady jsou nová limitovaná edice street fighter407579048_2020-08-2006_16_10-Window.thumb.png.0eb04b91035627c4d949e0afd3a4c3e6.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, geometr napsal:

U mě se nejedná o žádného nástupce SKX, takže král je mrtev a rod vymřel.

Ale no ták hatery tady moc nechcem :D Nepopřeš to že budou taky legendární.... už teď jsou tisíce MODu na tenhle model a uživatelé je zbožňují. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Datel napsal:

Ta limitka je bezvadná, ty nelimitky co mám v hodinkovnici se mi hned líbí ještě o kousek víc ;o)

jinak to pouzdro 5KXkám sluší, o tom žádná

Mě se nejvíce z limitek líbí asi to avokádo. To je fakt vymazlený. Šílená škoda je že nemají nějakej model co má ciferník jako želvy save the ocean. Ty vlny jsou důvod proč si je koupím :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, darcerap napsal:

Mě se nejvíce z limitek líbí asi to avokádo. To je fakt vymazlený. Šílená škoda je že nemají nějakej model co má ciferník jako želvy save the ocean. Ty vlny jsou důvod proč si je koupím :D 

ty jsou rastafariánské, úplně vidím ty vlnící se konopné lány

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, darcerap napsal:

Ale no ták hatery tady moc nechcem :D Nepopřeš to že budou taky legendární.... už teď jsou tisíce MODu na tenhle model a uživatelé je zbožňují. 

To není hate, ale můj stručný skromný názor 🙂 A pakliže by měly být nástupce, jakože si opravdu myslím, že nejsou, pak jde o příšerný downgrade.

Nicméně, pokud se někomu líbí a oprostí se od podoby s potápkami SKX, proč ne. A třeba právě mimo jiné ta hromada modifikací je rozdíl oproti SKX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastupca SKX to nie je, legendarne nebudu urcite. Na zaciatku sa mi vobec nepacili, rozne fonty, chcel som ich ale vyskusat, tak mam zelene. To, ze ich je milion farieb a modov je tiez na povazenie. Rozne verzie aby si mohol vybrat kazdy, ale s cenou to uz take ruzove nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já právě tu hromadu modifikací vnímám jako jeden z podstatných rozdílů oproti SKX. Jsou to zkrátka hodinky pro trochu jiné publikum 🙂 A možná si díky tomu spoustu příznivců najdou. Cena? No to je otázka, jestli to nebude překážka oproti módním šmukům. Jinak, že to bude legenda alá SKX si zatím taky nemyslím, ale čas ukáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, geometr napsal:

No já právě tu hromadu modifikací vnímám jako jeden z podstatných rozdílů oproti SKX. Jsou to zkrátka hodinky pro trochu jiné publikum 🙂 A možná si díky tomu spoustu příznivců najdou. Cena? No to je otázka, jestli to nebude překážka oproti módním šmukům. Jinak, že to bude legenda alá SKX si zatím taky nemyslím, ale čas ukáže.

Ok pojďme si to probrat za mě teda SKX jediný výhoda je DIVERs ISO jinak fakt nevím co 🙂 Ještě můžu zmíňit to kovové dýnko které mi přijde daleko hezčí. A luneta s luminiscenčním bodem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, geometr napsal:

No vidíš, to jsou třeba tři věci, které dělaly SKX SKX. Jinak někde jsme si tu o tom už psali, když tyhle "SK5 / 5KX" spatřily světlo světa.

To sice jo ale for real potřebuješ divery? Já beru 5tky dovody nonstop není problém... Dýnko stejnak nevidím a luneta s bodem jo to mě sere ale zase to nevyužiju absolutně vůbec. Na druhou stranu TEN NÁDHERNÝ DESIGN byl zachován a strojek upgradován a o to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom snad debata nebyla, ne, jestli potřebuješ opravdu potápky? Já mám za to, že to prostě nástupci SKX nejsou. A součástí nádherného designu byl právě třeba lumi bod a plné dýnko. Takže SKX divery už prostě nejsou / nevyrábí. Tohle jsou, jak máš správně v názvu, už jen nějaké Seiko řady 5 Sports, u mě třeba tuctové, to je pro mě celý. Ne nástupci SKX. Kdo chce dneska od Seika něco v podobném stylu jako SKX (v Asii se ovšem ještě koupit dají), tak může asi sáhnout třeba po želvách (třeba já bych to udělal, jinej ne a líbí se mu ten tvar těhle pětek a nehledá styl echt potápek alá SKX). A jinak upgrade strojku mohli provést bez downgrade designu, asi nechtěli, neměli důvod, vyhodnotili, že tyhle 5 budou lépe prodejné, o to nejspíš jde. Víc už k tomu tak nějak nemám.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...