Přejít na obsah

SEIKO 5 sports (5KX)


darcerap

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 101
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Si ještě pamatuju, jak byly starý mobily čím menší tím dražší. Dneska bych ocenil kdyby šel koupit třeba 5" a na 6,5 a víc. Je to jen o tom, co je dneska v módě. Auta jsou taky dneska všechny přebujelý. Aspoň že v hodinkách je na výběr ze všech možných velikosti. A cenovka napálená hlavně u novinek nebo posledních kusů, kde už se ví, že se nevyrábí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Mám jedny SKX k servisu, jedna ze závad je téměř strženy závit na těle. Bylo mi nabídnuto řešení odstranit závit a nahradit korunkou nešroubovaci při snížení vodotěsnosti asi na těch 100m, tohle řešení zvažuji, že bych je pak nadělil tátovi. V jeho případě by šroubovací korunka jenom snižovala komfort užívání. Nebo mu koupím 5KX, i když už jsem oběma rodičům slíbil dálniční známky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ich taham vsade a aj ked su to moje jednoznacne najlacnejsie hodinky (alebo mozno prave preto?) tak mi robia velku radost. 100m je uplne dostacujucich pokial tata neni potapec samozrejme. Ale ak mozem poradit - sice offtopic - kup tatinovi aj znamku aj hodinky. Co ja by som za to dal keby som este mal tu moznost:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...