Přejít na obsah

RLX Datejust 41


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
před 8 hodinami, peter_s napsal:

Ano, nadcasove a nestarnuce. Vyborna volba!!

Ďakujem chlapi za chválu :). Rozhodoval som sa medzi wimbledon dial a týmito a keď som ich mal vedľa seba, vyhrali modré za mňa aj keď som favorizoval dovtedy wimbledon. No najradšej by som ich zobral obe :).

812804A3-406E-4CC5-A2A8-A2F1E7D698C1.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybral jsis skvěle!
Taky mám jedny modré Datujust, ale na oysteru a jak tak koukám, snesl bych je i na jubilee.
Před časem jsem si to moc neuměl představit v kombinaci se zoubkovanou bílozlatou lunetou (přišlo mi to už jako moc "dámské"), ale po zkušenosti s jubilee na Pepsi o tom začínám velmi uvažovat a říkám si, že bych je měl občas nosit
Tady jedna starší

bf94c6d7da422d79141d5a5d895dc36e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, patprom napsal:

Vybral jsis skvěle!
Taky mám jedny modré Datujust, ale na oysteru a jak tak koukám, snesl bych je i na jubilee.
Před časem jsem si to moc neuměl představit v kombinaci se zoubkovanou bílozlatou lunetou (přišlo mi to už jako moc "dámské"), ale po zkušenosti s jubilee na Pepsi o tom začínám velmi uvažovat a říkám si, že bych je měl občas nosit emoji3.png
Tady jedna starší

bf94c6d7da422d79141d5a5d895dc36e.jpg

Presne ako píšeš, mám taktiež GMTčka, tak som vedel do čoho idem. Je to viac do parády ale má to v sebe aj štipku športovosti (modrý číselník s lumi indexami), napriek tejto konfigurácii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, patprom napsal:

Vybral jsis skvěle!
Taky mám jedny modré Datujust, ale na oysteru a jak tak koukám, snesl bych je i na jubilee.
Před časem jsem si to moc neuměl představit v kombinaci se zoubkovanou bílozlatou lunetou (přišlo mi to už jako moc "dámské"), ale po zkušenosti s jubilee na Pepsi o tom začínám velmi uvažovat a říkám si, že bych je měl občas nosit emoji3.png
Tady jedna starší

bf94c6d7da422d79141d5a5d895dc36e.jpg

Luneta vyzera ako zlata. Krasna fotka. Pre mna su to jedny z najuniverzalnejsich hidiniek. Parada!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem odpovídal 6.10. že jdu do nich taky, tak od 7.10. čekám, už je to 124 dní 😬 předtím jsem objednal, na co jsem byl připraven, že budu čekat, tohle jsem myslel, že bude rychlovka, snad se někdy dočkám! čekal jsem, že to bude “rychlejší” radost, ale cokoli modrýho je prostě na dlouho, budu si muset zřejmě udělat mezi tím radost ještě něčím jiným, zřejmě ne modrým, abych se v dohledné době dočkal 😉 jinak se tedy mooc těším, když to tady tak pozoruju 😍 vy všichni co vlastníte užívejte! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, rdk napsal:

jak jsem odpovídal 6.10. že jdu do nich taky, tak od 7.10. čekám, už je to 124 dní 😬 předtím jsem objednal, na co jsem byl připraven, že budu čekat, tohle jsem myslel, že bude rychlovka, snad se někdy dočkám! čekal jsem, že to bude “rychlejší” radost, ale cokoli modrýho je prostě na dlouho, budu si muset zřejmě udělat mezi tím radost ještě něčím jiným, zřejmě ne modrým, abych se v dohledné době dočkal 😉 jinak se tedy mooc těším, když to tady tak pozoruju 😍 vy všichni co vlastníte užívejte! 

Akože dosť je to frustrujúce čakať na datejusty tak dlho. Bohužiaľ Covid zamrazil všetko a situácia je dosť na p...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...