Přejít na obsah

Microbrands - novinky / zajímavé projekty / co jste viděli


Snekofon

Doporučené příspěvky

@Hasňa Jop, to jsou přesně hodinky, které jsem koupil, prodal, koupil znovu, zase prodal, jen abych je mohl koupit potřetí, protože mi chybí 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, nizkotucnytvaroh napsal:

@Hasňa Jop, to jsou přesně hodinky, které jsem koupil, prodal, koupil znovu, zase prodal, jen abych je mohl koupit potřetí, protože mi chybí 😆

No a po třetí už si je teda necháš? :D Vim o nich už nějakou dobu, nelíbí se mi logo, ale na to to neběží. Naopak font mám moc rád třeba a hlavně ta výška pouzdra bude na ruce super. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 5. 2024 v 13:13, Pavel87 napsal:

Co říkáte na tohle: https://erebuswatches.com/collections/ascent/products/ascent-blue-helix

 

Začínám nad nimi uvažovat a marně si dávám do kupy nějakou konkurenci ve stejné cenové hladině... 

Ještě nějaká videa, která na mě vypadla z YouTube k EREBUS hodinkám. Borec tam řeší kvalitu náramku.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 5. 2024 v 22:31, Pavel87 napsal:

No a po třetí už si je teda necháš? :D Vim o nich už nějakou dobu, nelíbí se mi logo, ale na to to neběží. Naopak font mám moc rád třeba a hlavně ta výška pouzdra bude na ruce super. 

Pokusím se 😁 tady je i pár postřehů z posledně:

https://forum.chronomag.cz/topic/152253-swc-bunker/#comment-2754265

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zajímavé hodinky, alespoň už mají i vteřinovku a nebojí se vody, ale 4.950CHF za SW300 je celkem síííla 🙃.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Takové aktuální, pěkné hodinky, integr.tah, jen nevím, jestli bych zvládnul hodinky bez indexů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Harwey napsal:

na Vratislavie tu je samostatne vlakno

 

Ahoj, ja samozrejme viem, že je tu samostatne vlákno, veď tam prispievam. Ale je to microbrand a novinka .... tak to podľa mňa patrí aj sem 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

LIV Watches

Nikde jsem zde na fóru neviděl zmínku, tak přidávám - microbrand z USA (Florida - Miami), který produkuje modely se Swiss made (Stabio) labelem. 

Fungují už od 2014 (mají za sebou vícero mimořádně úspěšných Kickstarter kampaní - údajně v průběhu let vybrali dohromady přes 7 milionů dolarů🤔 nevím, neověřoval jsem🤷🏻‍♂️). Populární jsou hlavně doma v USA (dá se to asi vzhledem k jejich "bold" designovému jazyku a velikosti pouzder pochopit 😁) a kupodivu i v jihovýchodní Asii (Malajsie). 

Sám jsem se jednou nechal nalákat na "moto inspired" model Rebel AR, ale ve výsledku až takový "wristtime" u mě bohužel nemá, protože jsem si nikdy pořádně nezvykl na tu velikost (anebo mám prostě mkc malé zápěstí 🤷🏻‍♂️). 

Screenshot_20240730-234312.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...