Přejít na obsah

Strapcode tahy pro bondovky


Vladar91

Doporučené příspěvky

Ahoj,

Náhodou sem natrefil na to že strapcode začal dělat tahy i pro smp, smpc.

https://www.strapcode.com/collections/omega-seamaster-41mm

Co vy na to? Pro mě naprostá bomba. Zatím řeším jestli nepočkat až udělají nějaké další varianty.

Zatím je v nabídce jubilee a hexad, ten mi k tomu ale vůbec nesedí.

Snad příjdou s něčím dalším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Liqid napsal:

Jejich varianty mi taky nesedí, spíš teď uvažuji uncleseiko, už ho mám na Alpinistech a Speedech a super. A cena je taky příznivější.

Seamaster 300m Bracelets – Uncle Seiko

 

 

Uncle seiko vypadají hezčí, ale dívam se že mají piny a plechové koncovky.

Strapcode má plné koncovky a hlavne šroubky místo pinů. Což je pro mě o dost lepší varianta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty US jsem koukal, a když se podíváš na víc fotek, tak koncovky nesedí k nožičkám. K pouzdru ano, ale dohromady je to kočkopes, vypadá to jak tah z jiných hodinek. Strapcode se mi zase nelíbí tahy jako takové. Takže za mě zatím nic 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, včera jsem na to koukal na Instagramu. Vypadá to fajn, ale já bych si počkal až budou dělat koncovky jako samice. Zase tahy, které přidají hodinkám půl cm na L2L.

 

Ty US nesedí přesně proto, že to jsou Moon koncovky a jen přihnuté pro bondovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
V 27. 3. 2021 v 12:23, Fade napsal:

Jo, včera jsem na to koukal na Instagramu. Vypadá to fajn, ale já bych si počkal až budou dělat koncovky jako samice. Zase tahy, které přidají hodinkám půl cm na L2L.

 

Ty US nesedí přesně proto, že to jsou Moon koncovky a jen přihnuté pro bondovky.

Jj, to stve aj mna... Opacne koncovky su podstatne pohodlnejsie... Co sa tyka kvality, snad to v ruke nebude mat "lacny feeling"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...