Přejít na obsah

Tudor novinky


petr_cha

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 656
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 6 minutami, Campino napsal:

Ja by som bral zmenšenie/zníženie hrúbky púzdra u BB Gmt , ale hrúbka je limitivaná hrúbkou strojčeka, takže je to utópia🙁

Jojo,to mě taky napadlo a došel sem ke stejnému závěru 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Campino napsal:

Rolex vie pri Gmt ( Exp. 2) urobiť hrúbku púzdra 12,5 a Tudor cca.15😳, tož není voják jako voják😄

Já bych zkousnul o 1mm nižší pouzdro 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, lemon napsal:

Ono to púzdro je vyššie je aj tým, že Tudor má WR 200m a Rolex 100m. 

V tomto sa trošku mýliš..vodeodolnosť nemá s výškou púzdra mnoho spoločné, Submariner s WR 300 má tiež výšku 12,5 a napr. Nomos vie vyrobiť hodinky s WR 200 vysoké necelých 10 mm, takže je to výlučne o konštrukcii kalibru. Neplatí to úplne obecne ale v princípe výška púzdra=dvojnásobok výšky kalibru + sklo..

vzorec vyšia odolnosť=vyššie púzdro môže platiť pri odolnosti 600+, ale do WR 300 je toto porovnanie irelevantné..

Upraveno uživatelem Campino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, botswan napsal:

Já bych zkousnul o 1mm nižší pouzdro 😄

Aj to by pomohlo..keby konvexné sklíčko nahradili plochým…ale zas by tie hodinky dostali úplne iný charakter..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Campino pri WR ide aj o rôzne druhy masívností tesnení, hrúbok skiel a pod. Kedže Tudor sú skôr toolovejšie hodinky s vyšou WR oproti GMT Master, tak budú aj masívnejšie. Rozdiel výšok kalibrov isto nebude 2,5 mm. Preto si myslím, že výška kalibrov není jediný dôvod rozdielu výšok púzdier. Suby majú WR 300 a majú 12,5 mm ale nemajú GMT komplikáciu. Ak by GMT Master malo mať WR 300, museli by mať vyššiu výšku púzdra.

Upraveno uživatelem lemon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Existujú falošné Tudory s touto referenciou?

M79018V-0001

BLACK BAY 58 18K

Tieto hodinky sa mi veľmi páčia a rád by som si kúpil použité od súkromného predajcu. Mám strach ako neznalec. Pomohli by ste mi prosím ako zistiť či to nie je kópia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, watchkrist20 napsal:

Existujú falošné Tudory s touto referenciou?

M79018V-0001

BLACK BAY 58 18K

Tieto hodinky sa mi veľmi páčia a rád by som si kúpil použité od súkromného predajcu. Mám strach ako neznalec. Pomohli by ste mi prosím ako zistiť či to nie je kópia?

 

Po chvilce pátrání jsem na netu našel možnost objednání repliky tohoto modelu za 240 dolarů...takže ano, existují 🙂

S pravostí jen dle fotek je to těžké, lepší vidět naživo. Kdyby to byly běžné modely, které tu jsou k vidění, pak by to bylo asi jednodušší. Já kdybych měl prachy na koupi tohoto modelu, tak bych šel do nových oficiální cestou přes AD (V Bechyni je teď mají se slevou -15%).

Upraveno uživatelem botswan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno se jedny prodávaly na Uhrforu za myslím 10k€, sakra mě svrběla ruka:-) Ale pak jsem si říkal, co se zelenými fullgoldy na hadře. Každopádně z ceny bude mít největší podíl to zlato, takže bych je asi nechal ověřit u zlatníka. Pokud bude gold ok, strojek a zbytek už je docela marginální položka;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...