Přejít na obsah

Proč nemám a už nechci novodobé Prim


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 46
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ta barva mi nevadí, ale tvar ruček je prostě z jiné doby a na relativně moderní tvar pouzdra se nehodí. Bílé ručky jsou čitelnější a i masivnější, to nepopírám, ale prostě ty ručky vidím na Igenech, ne na dvojkách. Na druhou stranu, mám doma také hromadu skládaček vytvořených vlastní rukou, někdy jsou to zběsilé kombinace, a také se mi líbí, jiným asi ne.... Takže, proti gustu žádnej dišputát....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, mischa napsal:

Ta barva mi nevadí, ale tvar ruček je prostě z jiné doby a na relativně moderní tvar pouzdra se nehodí. Bílé ručky jsou čitelnější a i masivnější, to nepopírám, ale prostě ty ručky vidím na Igenech, ne na dvojkách. Na druhou stranu, mám doma také hromadu skládaček vytvořených vlastní rukou, někdy jsou to zběsilé kombinace, a také se mi líbí, jiným asi ne.... Takže, proti gustu žádnej dišputát....

 

No takhle, hlavni je, ze se libi me, potom me a kdyz se jeste k tomu libi me, jsem spokojenej :) Jinak s tou dobou...pouzdra tohodle typu se delaly napric hodinarskym svetem v 60 a 70 letech. PS1 prisly na svet koncem 60tych let, Tyhle PS2 pocatkem 70tych...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Mě zase třeba novodobý Orlíky nevadí a myslím si, že zpracování není tak špatné jak se tu často píše. Jsou to aspoň hodinky, kde je podle mě vidět i nějaká hodinářská práce. Sice mají své mouchy, ale jsou to alespoň hodinky dělané s podílem ruční práce.  

Zajímavé je, že třeba nad komplet strojově vyráběnýma Rkama, který z toho důvodu nemají u svých modelů průhledný dýnko nikdo na fóru nediskutuje. 

Upraveno uživatelem Erendil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...