Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No, já jak vás čtu, tak začínám litovat, že jsem nešel do 7X...každý den jsem mininálně 2x v situaci, kdy bych si posvítil.

Příště:)

Aspon přišel novej řemen, řeknu vám: džínovina je proti řemenu hedvábný župan..

IMG_20220303_165547[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 2/27/2022 at 12:05 AM, Joe75 said:

Fenix 7X svítilna:

Kolegové, jsem naprosto fascinovaný, jak geniální je svítilna v 7X. Člověk by si řekl - bóže, nějaká ledka, to můžu mít klidně klíčenku se světýlkem a udělá to tu samou práci. Není to tak. První věc - klíčenku se světýlkem si s sebou na spaní nevezmete, takže buď máte mobil, nebo nic,  to je tedy jasný argument pro toho, kdo chodí spát s jakýmakoliv chytrýma hodinkama. Co ale zjistíte, až v noci svítilnu v 7X rozsvítíte, tak že má geniální umístění ledky. Pokud máte svítilnu rozsvícenou a ruce volně podél těla, popř. ruku s hodinkama mírně ohnutou v lokti, tak si svítíte přesně pod nohy na cestu, aniž byste kohokoliv oslňovali.  Ruka je pořád v podstatě v přirozené poloze a přichystaná si ještě posvítit kam by bylo navíc třeba. Druhá věc pokud něco hledáte např. ve skříni oblečení na ráno, nemůžete nikoho budit, tak ruce kterými hledáte a berete si oblečení,  můžete díky svítilně na 7X používat obě současně a svítilna v této pozici při práci oběma rukama velmi slušně nahrazuje čelovku. Nevěřil bych tomu, ale geniální umístění a jako otec tří mrňavých dětí co je chodí v noci kontrolovat to oceňuju neuvěřitelně.

Joe

Souhlas 👍

jsem nadsenej.

plus rychlejsi chip (update map uz je na par sekund, a ne hodin).

Jsou ultimatni 👊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši,jak nahráváte trasu do aplikace, když nejedete kolo, ale chcete prostě volným výběrem bodů na mapy.cz bez vazby na cestní síť si naplánovat trasu? Po exportu mi GC hlásí, že se  načtení trasy nepovedlo. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám to teď nainstalovaný, ale s tímhle by mělo jít pracovat v Garmin Basecamp. Naimportuješ body z GPX a převedeš na trasu. Případně pokud ti stačí vidět jen body na mapě a navigovat po bodech, tak by mohlo stačit naimportovat to do Garmin Explore (buď aplikace nebo web explore.garmin.com). Jak z Basecampu, tak i z Explore se to dá synchronizovat do hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to udělal v Explore, do kterého jsem nahrál gpx z mapy.cz, ve kterých se dají krásně body naklikat, navíc jde přepínat mezi mapami ( foto, zimní,..) a za mě jsou nejlepší, a následně tyto body použil k zadani trasy v Explore, uložil a ta se hned nahrála do hodinek a vypadá to, že to funguje, takže díky. Ty mapy v ostatních aplikacích mi přijdou dost tragický, sláva za naše mapy.cz.

Používá někdo z vás Fatmaps?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 3. 2022 v 13:28, m4stic napsal:

Hosi ma niekto Fenix 7X SS vo farbe Mineral Blue ?:) Mozete prosim dat fotky nech ma navnadite? Ja cakam na dodavku mojich uz 40 dni :) Vdaka :)

Mne sa na zaciatku tato verzia zdala, ako fajn. Len som si to nechal trochu v hlave rozlezat. Predsa len ta cierna je aj k remenom a aj k obleceniu taka univerzálnejšia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som prave videl Ciernu aj Carbon Gray aj tu Mineral Blue v obchode a hned som vedel, ze Mineral Blue bude TOP :) Ano Carbon Gray aj Black je viac "spolocenska" a "univerzalna", ale k obleku mam krasne oblekovky :) a na leto a nosenie chcem nieco sportove a letne. Akurat to vyzera ze Mineral Blue nikto nema :~

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dneska jsem se vydal na vejslap, a využil navigaci pomocí trasovacích bodů a řeknu vám, že ta navigace je velice přesná. V exponovaném svahu, prudkém, mě to spolehlivě vyklickovalo do cíle, docela jsem koukal. Dřív jsem byl zvyklej na zmatenou šipku, co se točila jak splašena a nešlo podle toho nikam jít, a teď...nádhera. Jen je tedy mírně nepraktické zadat vždy na mobilu další waypoint, ale aspoň člověk zastaví, pokochá se, mrkne na mapu a valí dál.

IMG_20220322_150058.jpg

IMG_20220322_151937.jpg

IMG_20220322_154448.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...