Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Výpadky v kontinuitě grafu jsem nezaznamenal, a stále trvá po aktivitě ten IQ režim. Jinak jsem si koupil na nabíjení takovou blbost, štvalo mě, jak se hodinky při nabíjení válejí na stole, a ten dock to trošku řeší.

 

IMG_20221121_185654.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
V 21. 11. 2022 v 19:01, alky napsal:

Výpadky v kontinuitě grafu jsem nezaznamenal, a stále trvá po aktivitě ten IQ režim. Jinak jsem si koupil na nabíjení takovou blbost, štvalo mě, jak se hodinky při nabíjení válejí na stole, a ten dock to trošku řeší.

 

IMG_20221121_185654.jpg

Jediné, co mi asi na Garminech vadí, je tenhle konektorový systém nabíjení. Suunto jsem měl bezdrátové už kdysi, Samsung také, jedny chytré levné čínské hodinky, co mám na zahradu taky, jen Garmin se drží konektoru.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zeptal jsem se i jinde, ale s dovolením položím stejný dotaz i zde, přestože se týká nejen Garminů řady 7, ale i Epixů a Forerunnerů 965. Předpokládám ale, že to bude pro všechny podobné. Lze z hodinek telefonovat? Mají kalendář synchronizovaný s mobilem a jak jsou v hodinkách zobrazovány události z kalendáře - zkráceně nebo je možno zobrazit kompletní událost? Lze v hodinkách události v kalendáři vytvářet? Pro mne je totiž výchozím kalendářem (+ poznámkami, kontakty a pracovní maily) Outlook v PC. Ten se mi kompletně synchronizuje s mobilem a rád bych, aby dále probíhala synchronizace s hodinkami s tím, že cokoliv vytvořím v PC, mobilu či hodinkách se automaticky synchronizuje s dalšími dvěma zařízeními. Také se zeptám, zda lze plnohodnotně odpovídat na SMS, Messenger, WhatsApp atd.? Ptám se proto, že kdysi jsem měl chytré hodinky Samsung a tam to všechno fungovalo. Bohužel jejich odolnost ani výdrž na baterku nebyla srovnatelná s Gaminy, které preferuji. Pokud by to nejnovější Garminy neuměly, zvažuji, zda se s tím smířit, nebo koupit Samsungy a na outdoor a volný čas si dál nechat mé starší D2 Charlie, což je letecká mutace F5X. Děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Ivan Lelák napsal:

Zeptal jsem se i jinde, ale s dovolením položím stejný dotaz i zde, přestože se týká nejen Garminů řady 7, ale i Epixů a Forerunnerů 965. Předpokládám ale, že to bude pro všechny podobné. Lze z hodinek telefonovat? Mají kalendář synchronizovaný s mobilem a jak jsou v hodinkách zobrazovány události z kalendáře - zkráceně nebo je možno zobrazit kompletní událost? Lze v hodinkách události v kalendáři vytvářet? Pro mne je totiž výchozím kalendářem (+ poznámkami, kontakty a pracovní maily) Outlook v PC. Ten se mi kompletně synchronizuje s mobilem a rád bych, aby dále probíhala synchronizace s hodinkami s tím, že cokoliv vytvořím v PC, mobilu či hodinkách se automaticky synchronizuje s dalšími dvěma zařízeními. Také se zeptám, zda lze plnohodnotně odpovídat na SMS, Messenger, WhatsApp atd.? Ptám se proto, že kdysi jsem měl chytré hodinky Samsung a tam to všechno fungovalo. Bohužel jejich odolnost ani výdrž na baterku nebyla srovnatelná s Gaminy, které preferuji. Pokud by to nejnovější Garminy neuměly, zvažuji, zda se s tím smířit, nebo koupit Samsungy a na outdoor a volný čas si dál nechat mé starší D2 Charlie, což je letecká mutace F5X. Děkuji. 

V zásadě nic z toho, co píšeš, nové modely neumí. Umí ze smart funkcí to samé, co Tvé D2 Charlie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš od hodinek, které jsou hodinkami na sport, funkce chytrých hodinek.

Garminy (všeobecně, ne jen Fenix 7) umějí události a dění z mobilu pouze zobrazovat, nikoliv zadávat. Odpovědi jsou omezené na předdefinované zprávy.

Co se týče volání přímo z hodinek, tak z poslední doby to umějí pouze Garmin Venu 3.

Na tvoje použití potřebuješ chytré hodinky typu Galaxy Watch nebo Apple Watch.
 

Až narazíš na hodinky, které spojují oba typy dohromady a bez kompromisů (sportovní hodinky s dlouhou výdrží a zároveň s funkcemi chytrých hodinek), dej vědět :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi. Vím, že Garminy jsou především sportovní hodinky a rozdíl mezi sporttestery a smartwatch jsem již dříve poznal ze srovnání mých prvních Suunto, pak Garmin D2 Charlie a Samsung Galaxy Watch. Nicméně je to už několik let, v té době neměly Garminy dotykový displej, neuměly platit atd. a tak jsem chtěl zjistit, jestli i sportovní hodinky neprodělaly vývoj, který by je přiblížil hodinkám typu Apple či Samsung. V zásadě mi pro volný čas funkce mých starších Garminů vyhovují, ale vzpomínám, jakým pro mne kdysi byly hodinky Samsung, zejména v práci, užitečným pomocníkem. Proto zvažuji, kterým směrem se nyní vydat.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...