Přejít na obsah

Prodej...


Doporučené příspěvky

od tebe se to dobře poslouchá viz nedávný inzerát na RAYMOND WEIL kde byly tečky od zhora až dolů

Ano, neustale meneni cen doblba byl muj prohresek a vzhledem k tomu, ze mi nekteri psali o tom, ze to neni vubec prehledny jaka cena plati atp, tak doslo k editaci aby to bylo v inzeratu jasny - navic ceny, ktere zustaly na ocich se porad snizovaly aby tim nebyl nikdo poskozen.. rozhodne bych po sobe nepotreboval mazat stovky prispevku, "ktere se mi jiz nelibi".. kdyby tady jak zbesilej mazal svoje prispevky kazdej komu se po nejake dobe prestaou jejich moudra libit tak by tu vzniknul bordel, na kterej by rozhodne peknej pohled nebyl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO
Ano, neustale meneni cen doblba byl muj prohresek a vzhledem k tomu, ze mi nekteri psali o tom, ze to neni vubec prehledny jaka cena plati atp, tak doslo k editaci aby to bylo v inzeratu jasny - navic ceny, ktere zustaly na ocich se porad snizovaly aby tim nebyl nikdo poskozen.. rozhodne bych po sobe nepotreboval mazat stovky prispevku, "ktere se mi jiz nelibi".. kdyby tady jak zbesilej mazal svoje prispevky kazdej komu se po nejake dobe prestaou jejich moudra libit tak by tu vzniknul bordel, na kterej by rozhodne peknej pohled nebyl..

 

Amen ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Trochu off topic:

 

Hele YPO kam ti zmizely příspěvky? Myslím jejich celkový počet. ;)

 

EDIT: Co já pamatuju, když se někomu umazaly příspěvky - jejich celkový počet zůstával furt stejný (takže vlastně neodpovídal realitě).

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
ale jebat ostatní pro blbosti to ti jde dobře

 

příspěvky zmizely všem - někomu více někomu méně je to tak každý rok, když chronomag dělá nějaké své zákulisní procesy se serverem - respektive nezmizely příspěvky, ale pouze se změnilo číslo pod avatarem - takže Qvido zavři tu svojí zubatou prdel alespoň na Silvestra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

příspěvky zmizely všem - někomu více někomu méně je to tak každý rok, když chronomag dělá nějaké své zákulisní procesy se serverem - respektive nezmizely příspěvky, ale pouze se změnilo číslo pod avatarem - takže Qvido zavři tu svojí zubatou prdel alespoň na Silvestra :)

ty víš YPO že to nemyslím zle, jsem už trošku vožralej a tak tě jenom skádlím :wine: ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
příspěvky zmizely všem - někomu více někomu méně je to tak každý rok, když chronomag dělá nějaké své zákulisní procesy se serverem - respektive nezmizely příspěvky, ale pouze se změnilo číslo pod avatarem - takže Qvido zavři tu svojí zubatou prdel alespoň na Silvestra :)

 

To se mi nějak nezdá! Minimálně první čtveřice kromě tebe, jich má pořád stejně. Myslím tím safiho, spiderera a sebe.

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to je na tom právě děsný. Tvůrce nebo arbitr pravidel by přece vždycky měl jít příkladem, ne? Protože jen pak je možný přestat v určitým bodě hlídat hlídače, aby nebyl svět plnej fízlů...:)

 

Quis custodiet ipsos custodes?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Quis custodiet ipsos custodes?

Ty nedáš pokoj s tou rumunštinou, kdo tomu má 1. 1. v půl druhé rozumět? :worried_anim:

 

Kdybys radši napsal něco v tom smyslu, kdo bude kontrolovat moderátory. :lamo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty nedáš pokoj s tou rumunštinou, kdo tomu má 1. 1. v půl druhé rozumět? :worried_anim:

 

Kdybys radši napsal něco v tom smyslu, kdo bude kontrolovat moderátory. :lamo:

 

Takže tady máš půvabnou češtinu kterou jsem zaslechl v tramwaji

Sorry vole promiň že žiju :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej fór. Myslím to, že jsi jel tramvají.:D

 

Jel,ale byl jsem v ní jako Pantáta Bezoušek od Raise :thumbsup_anim: Zatajili mě,že zrušili průvodčí takže jsem nechtěně jel na černo

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi nějak nezdá! Minimálně první čtveřice kromě tebe, jich má pořád stejně. Myslím tím safiho, spiderera a sebe.

Funguje to tak ze pokud nekdo smaze svuj/neci prispevek tak se cislo nezmeni az do doby nez dojde nejaka synchronizace se serverem, myslim, ze to tu nekdy psal chronomag, tzn kdyz si dnes smazu veskere svoje prispevky, tak se to projevi az pri dalsi aktualizaci/synchronizaci, do te doby to zustane beze zmeny.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Funguje to tak ze pokud nekdo smaze svuj/neci prispevek tak se cislo nezmeni az do doby nez dojde nejaka synchronizace se serverem, myslim, ze to tu nekdy psal chronomag, tzn kdyz si dnes smazu veskere svoje prispevky, tak se to projevi az pri dalsi aktualizaci/synchronizaci, do te doby to zustane beze zmeny.. ;)

Tak to si teda YPO během roku smazal přes tisíc příspěvků. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...