Přejít na obsah

Prodej...


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO
To je dobrej frk. Každý kdo se tu pohybuje ví kolik YPO nebo Cyber atd., a za kolik, vlastní nebo vlastnili hodinek. Nebo stačí kliknout na jeho fotoblog. :thumbsup_anim:

Nebo, že by se dali členové vystopovat podle IP adresy až do bejváku?

 

K tématu. Jsem také proti editaci v prodejní sekci. Alespoň to vypovídá o historii a spolehlivosti prodejce.

A moderátoři by měli dodržovat pravidla v první řadě!

opomněl si několik věcí - 1.prodávaná věc se většinou posílá poštou, kde bývá adresa - 2. pokud tady jednou zakopneš tak většinou už nic víc neprodáš - 3.pokud narážíš na můj blog tak mě to baví (focení) a vím podle statistik na flickru, že se z chronomagu na něj dívá hned po flickru nejvíc lidí, možná i proto, že sterilní fotografie na prodejních webech toho moc neřeknou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPO: Ano, pokud se hodinky posílají jsou tam adresy. Jak to ale souvisí s možností editace příspěvků?

Na tvůj fotoblog nenarážím ve zlém (nebuď vztahovačný), sám jsem tam nechal několik záznamů ve statistice.

Mazání prodejních příspěvků by se šiklo jen v případě, že by se mohly některé manželky domáknout kolik ty hodinky vlastně stály.

Ale muselo by se to odsouhlasit v podmínkách používání fóra. :)

Upraveno uživatelem Drummer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
YPO: Ano, pokud se hodinky posílají jsou tam adresy. Jak to ale souvisí s možností editace příspěvků?

Na tvůj fotoblog nenarážím ve zlém (nebuď vztahovačný), sám jsem tam nechal několik záznamů ve statistice.

Mazání prodejních příspěvků by se šiklo jen v případě, že by se mohly některé manželky domáknout kolik ty hodinky vlastně stály.

Ale muselo by se to odsouhlasit v podmínkách používání fóra. :)

já už jsem na to odpověděl - prodej na chronomagu je PRIVÁTNÍ záležitost a pokud chce někdo po realizovaném nebo nerealizovaném prodeji smazat inzerát nic proti tomu nemám - dnes jsem smazal svůj inzerát a věř tomu, že jsem smazal i mraky jiných,kde jsem o to byl požádán - koneckonců i na Aukru se po určité době nedozvíš jaká věc a za kolik se prodala,zůstane pouze feedback - totéž má myslím i ebay - nevím co se řeší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už jsem na to odpověděl - prodej na chronomagu je PRIVÁTNÍ záležitost a pokud chce někdo po realizovaném nebo nerealizovaném prodeji smazat inzerát nic proti tomu nemám - dnes jsem smazal svůj inzerát a věř tomu, že jsem smazal i mraky jiných,kde jsem o to byl požádán - koneckonců i na Aukru se po určité době nedozvíš jaká věc a za kolik se prodala,zůstane pouze feedback - totéž má myslím i ebay - nevím co se řeší

 

 

Tak jednoduše dáme do pravidel "mazání prodejních vláken je/není povoleno" .....a je po problému...

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, ale k tomu mají sloužit nicky. Potom je sranda, jak se někteří hoši - po tom co si potykali na srazu - ve vláknech oslovují jmény.

 

Jasně Láďo!

 

Drummere, teda "mazání cen a jiná editace příspěvků" - jestli smazání inzerátu není zároveň jakási jeho editace, tak už fakt nevim. Asi si taky půjdu chvilku dáchnout.

 

Buďto to změňte v pravidlech, nebo to dodržujte všichni. Bude tu klid, bude tu mír, bude tu víc inzerátů. :)

Upraveno uživatelem B.F.G.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerozumím ???

Jasne je uvedeno ze se mazat nema - ja vidno ale pravidla kterych by moderatori meli dbat dvojnasob nebot jsou jejich tvurci a tak nejak "ochranci", pro ne neplati, respektive plati ve vagnim vykladu ktery se jim zrovna v te chvili hodi.....snad uz je to k porozumeni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zavtipkuju si: v právu obecně platí, že ochránce, resp. tvůrce práva má určitou možnost nad právem... klasickým příkladem je policajt který hlídá dopravu .. (přestože ho TV Nova stále buzeruje a zblblej národ tomu tleská) tak v zákoně je, že si může udělit vyjímku z platních dopravních pravidel(on jí může udělit komukoliv, tj. sobě) ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že tvůrce pravidel je přímo sám Chronomag. Možná v tom má prsty i Odklízeč.

Některí moderátoři tu ještě nebyli.

 

Jasne je uvedeno ze se mazat nema - ja vidno ale pravidla kterych by moderatori meli dbat dvojnasob nebot jsou jejich tvurci a tak nejak "ochranci", pro ne neplati, respektive plati ve vagnim vykladu ktery se jim zrovna v te chvili hodi.....snad uz je to k porozumeni....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Jasne je uvedeno ze se mazat nema - ja vidno ale pravidla kterych by moderatori meli dbat dvojnasob nebot jsou jejich tvurci a tak nejak "ochranci", pro ne neplati, respektive plati ve vagnim vykladu ktery se jim zrovna v te chvili hodi.....snad uz je to k porozumeni....

 

ahá teď už tomu rozumím ... je to prostě vaginální :lol2: - grgo máš recht ;) měl bych se radši věnovat něčemu smysluplnějšímu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zavtipkuju si: v právu obecně platí, že ochránce, resp. tvůrce práva má určitou možnost nad právem... klasickým příkladem je policajt který hlídá dopravu .. (přestože ho TV Nova stále buzeruje a zblblej národ tomu tleská) tak v zákoně je, že si může udělit vyjímku z platních dopravních pravidel(on jí může udělit komukoliv, tj. sobě) ... :)

Ale to je na tom právě děsný. Tvůrce nebo arbitr pravidel by přece vždycky měl jít příkladem, ne? Protože jen pak je možný přestat v určitým bodě hlídat hlídače, aby nebyl svět plnej fízlů...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me prijde ze podle pravidel by se mazat v prodejnich vlaknech nemelo.. Pokud se to v pravidlech zmeni potom to bude OK.. celkove mi prijde touha mazat svoje prispevky a vlakna naprosto nesmyslna at uz je to v jakykoliv sekci.. byl bych pro to, aby byl treba v prodejni sekci zase zakaz modifikace prispevku po 15ti minutach jako tomu bylo driv, sice obcas vznikne par prispevku o nicem, ale to se v tom celkovem balastu ztrati..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Me prijde ze podle pravidel by se mazat v prodejnich vlaknech nemelo.. Pokud se to v pravidlech zmeni potom to bude OK.. celkove mi prijde touha mazat svoje prispevky a vlakna naprosto nesmyslna at uz je to v jakykoliv sekci.. byl bych pro to, aby byl treba v prodejni sekci zase zakaz modifikace prispevku po 15ti minutach jako tomu bylo driv, sice obcas vznikne par prispevku o nicem, ale to se v tom celkovem balastu ztrati..

Naprostý souhlas!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou věci! Když jsem se nedávno ptal na práva a povinnosti moderátorů, většině členů a téměř všem moderátorům to přišlo jako úžasná prča, někteří členi (kterých si jinak vážím) dokonce vyjádřili obavy, zda jsou moje starosti v souladu se zákony chronomagismu. :D

Šťastnej a zdravej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jsem také pro. Jenomže YPO se nám tady přiznal, že mazal příspěvky jiných členů, kteří ho o to požádali. Pak je to o ničem...

 

byl bych pro to, aby byl treba v prodejni sekci zase zakaz modifikace prispevku po 15ti minutach jako tomu bylo driv, sice obcas vznikne par prispevku o nicem, ale to se v tom celkovem balastu ztrati..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Me prijde ze podle pravidel by se mazat v prodejnich vlaknech nemelo.. Pokud se to v pravidlech zmeni potom to bude OK.. celkove mi prijde touha mazat svoje prispevky a vlakna naprosto nesmyslna at uz je to v jakykoliv sekci.. byl bych pro to, aby byl treba v prodejni sekci zase zakaz modifikace prispevku po 15ti minutach jako tomu bylo driv, sice obcas vznikne par prispevku o nicem, ale to se v tom celkovem balastu ztrati..

 

od tebe se to dobře poslouchá viz nedávný inzerát na RAYMOND WEIL kde byly tečky od zhora až dolů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...