Přejít na obsah

Prodej...


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO
Jaká drzost ty magore ???? To je pouze mezi mnou a mrakodrapem, ten psal že je vše OK tak o co ti kurva jde ?

 

Vadí ti že se prodaly hodinky po kterejch si slintal ale neměl na ně prachy, nebo o co vlastně?

 

Laskavě si tady přestaň o mě už otírat hubu :gun_bandana:

 

Qvido - dej si teplou sprchu - ohol zápěstí - a vítej zpět ... tohle asi ne, co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Quido,zklamal jsi mě,myslel jsem že víš že síla argumentace není v tom jak nahlas se zařve,není v tom kolik vulgarit se v ní použije ani v tom,že oponenta budeš snižovat / slintání a nemit prachy/ To bylo dost trapné a tvoje image nebude lepší ani když budeš mit na ruce bůhví jaký zázrak po kterém všichni slintají ale nemají na něj prachy.:thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník YPO
rad bych vyuzil toto vlakno k dotazu - proc byl smazan inzerat na PAM v sekci prodej? jeste nedavno tady bylo zazlivano promazavani fotek a cen v inzeratech, ale ted uz se zrejme muze mazat cely inzerat...

 

jestli o ně máš zájem tak ti je rád ukážu ;) - v opačném případě je to úplně jedno, k prodeji nedošlo a není co vystavovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
ok, chapu to tedy tak, ze inzeraty je mozne promazavat. diky

 

myslím, že pokud založíš nějaké vlákno, které neplní svůj účel a požádáš moderátora o smazání tak to není žádný problém x naopak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že pokud založíš nějaké vlákno, které neplní svůj účel a požádáš moderátora o smazání tak to není žádný problém x naopak

V pravidlech v sekci prodej je napsáno "Mazání cen a jíne editace příspěvků prosím nedělejte, jinak přistoupíme ke zrušení editace."

Určitě nejsem sám, koho zajímá za kolik se dané hodinky prodaly/neprodaly. Myslím, že je korektnější vlákno zamknout, než celé smazat. A také mi vadí časově neomezená možnost editace - pak tu člověk vidí příspěvky s tečkou, namísto pěkné fotky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pravidlech v sekci prodej je napsáno "Mazání cen a jíne editace příspěvků prosím nedělejte, jinak přistoupíme ke zrušení editace."

Určitě nejsem sám, koho zajímá za kolik se dané hodinky prodaly/neprodaly. Myslím, že je korektnější vlákno zamknout, než celé smazat. A také mi vadí časově neomezená možnost editace - pak tu člověk vidí příspěvky s tečkou, namísto pěkné fotky.

 

Ano, toto jsem řešil před časem v jiném vlákně. Vyřešilo se, jestli to nevíš, akorát velké hov... Všechno nemůže být asi dokonalé.

 

Myslím, že by se tady nemělo mazat nic. Mnohokrát se stane, že chce někdo smazat topic, chybu a pod. a administrátoři řeknou, že je to zbytečná práce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
V pravidlech v sekci prodej je napsáno "Mazání cen a jíne editace příspěvků prosím nedělejte, jinak přistoupíme ke zrušení editace."

Určitě nejsem sám, koho zajímá za kolik se dané hodinky prodaly/neprodaly. Myslím, že je korektnější vlákno zamknout, než celé smazat. A také mi vadí časově neomezená možnost editace - pak tu člověk vidí příspěvky s tečkou, namísto pěkné fotky.

 

nevidím ani jeden problém v tom když je vlákno o třech vzdychajících příspěvcích a autor vlákna ho chce smazat - totéž v prodejní sekci - je to privátní prodej a pokud mě někdo požádá o smazání inzerátu tak to s klidným srdcem udělám (pokud někoho zajímá cena za kolik se co prodalo, tak existuje ebay a jiné zdroje, ceny většinou zajímají obchodníky a šmelináře a tohle přeci není Aukro) člověk, který si něco chce koupit cenu buď respektuje a nebo nerespektuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevidím ani jeden problém v tom když je vlákno o třech vzdychajících příspěvcích a autor vlákna ho chce smazat - totéž v prodejní sekci - je to privátní prodej a pokud mě někdo požádá o smazání inzerátu tak to s klidným srdcem udělám (pokud někoho zajímá cena za kolik se co prodalo, tak existuje ebay a jiné zdroje, ceny většinou zajímají obchodníky a šmelináře a tohle přeci není Aukro) člověk, který si něco chce koupit cenu buď respektuje a nebo nerespektuje

 

Tohle je debata o prodejní sekci, vzdychači, honiči a rozumbradové sem nepatří. Zákaz editace prodejních přízpěvků vychází právě z potřeby archivace fotek a realizovaných/nerealizovaných cen, pokud si to dobře pamatuju - hledat to nebudu. Doteď jsem si myslel, že pravidla jsou od toho, aby se dodržovala, ale jak je vidět, tak jsou pouze pro blbce - šikula si najde nějakou zkratku. Omlouvám se Vám za to, že jsem se tu tak rozchytračil. Za trest si jdu voňapat nějaký pěkný Primky, a že jich díky šmelině mám spoustu :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... fotky v inzerátech jsou na to aby měl kupující představu o stavu a vzhledu prodávaného zboží - pokud je někdo lempl a nechce nebo neumí fotit, tak by měl použít třeba fotografie z webu a napsat popis stavu ... naprosto chápu,že když je někdo z Ostravy tak se na ně nepojede podívat do Chebu ...

 

tím chci říct, že půjčené "živé" fotky jsou zavádějící a nevypovídají o stavu prodávaného zboží a mělo by u těchto inzerátů být napsáno, že jde o ilustrativní fotografie - dále je to už na domluvě mezi oběma stranami

Kurňa, dneska jsem s YPEM naladěnej na stejnou vlnu ... :D Jak už jsem tady psal do sekce fóra s návrhama, myslim, že je účelné, aby kdo prodává, tak i připojil aktuální fotku ... Ne každej tu má postavení třeba zrovna YPA, kterej když napíše, že hodinky jsou 100%, tak mu všichni věří a ani to nezkoumají ... Přijde mi prostě seriózní připojit fotku právě toho, co prodávam bez ohledu na to, jestli jsme tu klub gentlemanů a je to jenom formalita nebo ne ... Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, dneska jsem s YPEM naladěnej na stejnou vlnu ... :D Jak už jsem tady psal do sekce fóra s návrhama, myslim, že je účelné, aby kdo prodává, tak i připojil aktuální fotku ... Ne každej tu má postavení třeba zrovna YPA, kterej když napíše, že hodinky jsou 100%, tak mu všichni věří a ani to nezkoumají ... Přijde mi prostě seriózní připojit fotku právě toho, co prodávam bez ohledu na to, jestli jsme tu klub gentlemanů a je to jenom formalita nebo ne ...

JO!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevidím ani jeden problém v tom když je vlákno o třech vzdychajících příspěvcích a autor vlákna ho chce smazat - totéž v prodejní sekci - je to privátní prodej a pokud mě někdo požádá o smazání inzerátu tak to s klidným srdcem udělám (pokud někoho zajímá cena za kolik se co prodalo, tak existuje ebay a jiné zdroje, ceny většinou zajímají obchodníky a šmelináře a tohle přeci není Aukro) člověk, který si něco chce koupit cenu buď respektuje a nebo nerespektuje

 

Je tu ještě jeden důvod - bezpečnostní - není ideální aby bylo na netu stále vyvěšeno, že člen XXX prodal hodinky za sto hadrů.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Kurňa, dneska jsem s YPEM naladěnej na stejnou vlnu ... :D Jak už jsem tady psal do sekce fóra s návrhama, myslim, že je účelné, aby kdo prodává, tak i připojil aktuální fotku ... Ne každej tu má postavení třeba zrovna YPA, kterej když napíše, že hodinky jsou 100%, tak mu všichni věří a ani to nezkoumají ... Přijde mi prostě seriózní připojit fotku právě toho, co prodávam bez ohledu na to, jestli jsme tu klub gentlemanů a je to jenom formalita nebo ne ...

 

já bych tohle neřešil, respektive jsem samozřejmě pro,ale zatím se mi zdá, že nikdo kromě jedné vyjímky, kterou si pamatuji podveden nebyl - možná by neškodilo více využívat vlákno hodnocení kupujících x prodávajících kde se oprávněně pozitivně píše pouze o kubsonovy a nic víc tam není - ne každý má chuť a um něco vyfotit - proto je možná toto opomíjeno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dobrej frk. Každý kdo se tu pohybuje ví kolik YPO nebo Cyber atd., a za kolik, vlastní nebo vlastnili hodinek. Nebo stačí kliknout na jeho fotoblog. :thumbsup_anim:

Nebo, že by se dali členové vystopovat podle IP adresy až do bejváku?

 

K tématu. Jsem také proti editaci v prodejní sekci. Alespoň to vypovídá o historii a spolehlivosti prodejce.

A moderátoři by měli dodržovat pravidla v první řadě!

 

Je tu ještě jeden důvod - bezpečnostní - není ideální aby bylo na netu stále vyvěšeno, že člen XXX prodal hodinky za sto hadrů.....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...