Přejít na obsah

BC4, Small Second&Pointer Day


viking

Doporučené příspěvky

Viking - maji je v Letnanech v Planeu nebo jak se to jmenuje - je to u vchodu pod C&A ;) Jsou celkem pekny, ale zas takovej zazrak to taky neni, dlouho jsem je chtel a nazivo ac jsou pekny tak me nijak extremne neoslovily.. jeste se musim nekdy jet podivat na verzi chrono a uvidime ;)

 

díky za info, nemám to zas tak daleko. určitě se tam zajedu podívat. Ono v reálu to vypadá většinou jinak (ať již lépe či hůře). Ještě jsem uvažoval o verzi s ciferníkem s arabskými číslicemi, ale tahle mi přijde hezčí.

 

Ta datumovka mi přijde v pohodě, naopak k tomuhle modelu docela hodící. V reálu jsem z ORIS viděl jenom diversky a ty mne moc neoslovily, možná že tady to bude to samé to.

 

... A možná, že začnu pošilhávat po Franku Sinatrovi (kdyby je tady tak někdo chtěl prodat... )

Upraveno uživatelem viking
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za info, nemám to zas tak daleko. určitě se tam zajedu podívat. Ono v reálu to vypadá většinou jinak (ať již lépe či hůře). Ještě jsem uvažoval o verzi s ciferníkem s arabskými číslicemi, ale tahle mi přijde hezčí.

 

Ta datumovka mi přijde v pohodě, naopak k tomuhle modelu docela hodící. V reálu jsem z ORIS viděl jenom diversky a ty mne moc neoslovily, možná že tady to bude to samé to.

 

... A možná, že začnu pošilhávat po Franku Sinatrovi (kdyby je tady tak někdo chtěl prodat... )

Jsou tam, ted jsem se dival ;) Maji je na tahu za 38k CZK ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...