Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Jo tyhle Tissotky také můžu, jedny vlastním, škoda že jsou to jen quartz, ale jejich zpracování vzhledem k ceně se mi líbí.

Tohle jsou ale automaty

Vlastním jiné a ty jsou Quartz PRS200, jen jsem to napsal trochu nešikovně. Mělo to být. "Tyhle se mi líbí a ty doma jiné jsou bohužel quartz".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastním jiné a ty jsou Quartz PRS200, jen jsem to napsal trochu nešikovně. Mělo to být. "Tyhle se mi líbí a ty doma jiné jsou bohužel quartz".

Tak to jo ;)

Ja mam presne tyhle Tissoty PRS516 a jsou fajn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 MarvinX: pošli mi mail, ale z vlastní zkušenosti doporučuju před nákupem vydechnout, nechat to týden odpočinout a pak se nad koupí znova zamyslet :)

Viktor: Poslal jsem ti zprávu s otázkami a kontaktem na sebe prostřednictvím tohoto fóra. Nevím jestli dorazila nebo ne. Pokud můžeš kontaktuj mě na emailu nebo tady na fóru. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 10k z kamenného obchodu to je dobrá koupě, jsem max spokojen, ručičky a indexy v noci dobře svítí, ikdyž k ránu to je už horší.. byl jsem je už zkoušet v bazénu a bez problémů..

Říkáš dobrá koupě? Za desítku?

Hm. Já je pořídil za šestku z Kalifornie-v kůži. Jsem s něma spokojený, mám je půl roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohli byste zde pánové ( marosh, Petrvti ) zveřejnit obchodníky, od kterých jste tak skvěle nakoupili? Pakliže to není tajné :-) .

Tajné to samozřejmě není, svého prodejce jsem už několikrát na chronomagu zveřejnil, stačí vyhledat termín "PRS 516" a určitě bys to našel, nicméně nebudu hrát haura a vybalím to hned:

 

www.watchzworld.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malá ochutnávka ...

Archimede Fliegeuhr před dokončením. Vzadu ještě něco chybí a vypouklé safírové sklo není vidět. Ale takhle jem si představoval letecké hodinky (ještě modré ručičky, ale nikdo není dokonalý).

 

Druhé (zatím stále tajné hodinky) budou snad konečně s megazpožděním hotové příští týden - tam už zbývá jen pár detailů a vybrat vhodný tah..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 10k z kamenného obchodu to je dobrá koupě, jsem max spokojen, ručičky a indexy v noci dobře svítí, ikdyž k ránu to je už horší.. byl jsem je už zkoušet v bazénu a bez problémů..

Říkáš dobrá koupě? Za desítku?

Hm. Já je pořídil za šestku z Kalifornie-v kůži. Jsem s něma spokojený, mám je půl roku.

Oni s kov. tahem stojí podstatně víc a ještě jsem chtěl vidět všechny varianty ciferníků a pásků pohromadě, takže kamenný obchod - zakoupil všechny modely, já si následně vybral a ještě jsem dostal slevu při platbě v hotovosti... Pro mne nejlepší volba, ale jinak Tvoje cena samozřejmě také supr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malá ochutnávka ...

Archimede Fliegeuhr před dokončením. Vzadu ještě něco chybí a vypouklé safírové sklo není vidět. Ale takhle jem si představoval letecké hodinky (ještě modré ručičky, ale nikdo není dokonalý).

 

Druhé (zatím stále tajné hodinky) budou snad konečně s megazpožděním hotové příští týden - tam už zbývá jen pár detailů a vybrat vhodný tah..

pekny :-), tah bych volil mozna od hanhart

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 10k z kamenného obchodu to je dobrá koupě, jsem max spokojen, ručičky a indexy v noci dobře svítí, ikdyž k ránu to je už horší.. byl jsem je už zkoušet v bazénu a bez problémů..

Říkáš dobrá koupě? Za desítku?

Hm. Já je pořídil za šestku z Kalifornie-v kůži. Jsem s něma spokojený, mám je půl roku.

Oni s kov. tahem stojí podstatně víc a ještě jsem chtěl vidět všechny varianty ciferníků a pásků pohromadě, takže kamenný obchod - zakoupil všechny modely, já si následně vybral a ještě jsem dostal slevu při platbě v hotovosti... Pro mne nejlepší volba, ale jinak Tvoje cena samozřejmě také supr

Hm-opět. Asi ses nekuknul na www.watchzworld.com.

Tvůj model PRS 516 s kovovým tahem tam vyjde na 6.500,- i s dopravou. Ale každý může být spokojený s něčím jiným. Někdo je, jak říkával mistr Hrabal, prdeláč, někdo zase ceckounek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malá ochutnávka ...

Archimede Fliegeuhr před dokončením. Vzadu ještě něco chybí a vypouklé safírové sklo není vidět. Ale takhle jem si představoval letecké hodinky (ještě modré ručičky, ale nikdo není dokonalý).

 

Druhé (zatím stále tajné hodinky) budou snad konečně s megazpožděním hotové příští týden - tam už zbývá jen pár detailů a vybrat vhodný tah..

Pekne. A to jsi nechtel ty novejsi (silnejsi) rucicky, co ted davaji na archimede piloty? Tyhle mi prijdou jako ty starsi tenke? Jak si je vubec presvedcil, ze ti udelali novy cifernik bez datumovky? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...