Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

vor - ty camy jsou k sežrání - gratuluji!

hamilton - pánové, nemá cenu se tu bavit o minulosti té značky, protože z ní určitě vůbec nic nezbylo, už v šedesátých letech to byl módní brand bez vlastní výroby (dělal pro ně třeba i heuer) pro distribuci na americkým trhu.

Ale těm dnešním kouskům to vůbec nic neubírá, jsou určitě kvalitní, jako všechno od swatch group a navíc cenově dostupný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jednou avizovaný Seiko Ventura SNA753, quartzovej chronograf s budíčkem (nevibruje, pípá - ale tak, že vzbudí i mně!). Přerostlá kopie Hamiltonu Ventura, a když říkám přerostlá, tak to myslím vážně: v pase mají průměr 40 mm bez korunky a jsou zatraceně masivní. Nevážil jsem je, ale jsou těžší než Black Monstra. K tý třetí fotce, kde je mám na ruce, bych snad jen dodal, že mám obrovský zápěstí (řemínky si kupuju tak zhruba 22 cm dlouhý), a přece bylo třeba tah zkrátit o celý dva články.

 

Ta kombinace lesklejch ploch s kartáčovanejma vypadá efektně, celkově působí na pohled luxusněji a vypadají dražší než ve skutečnosti byly (170 USD včetně dopravy ze Singpuru - koupil jsem je od pokemonyu). Co je na tom chronografu zvláštní, je velká ručička stopek, která běhá hladce jako vteřinovka mechanickejch hodinek.

 

Když jsem si nechal zkrátit tah (75,- Kč v Topazu, Lidická na Praze 5, dělali mi to nadvakrát a byli VELICE slušní) a zašel si koupit naproti přes ulici cigarety, slečna v trafice na nich mohla oči nechat a hned bylo o čem mluvit :-)

 

Stinná stránka věci spočívá v tom, že mě ty mrchy z celnice vyhmátly a napařily mi 19% DPH :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mi přišly hodinky s Asie a taky mi celníci napařili DPH. Napsali mi , že je mám na celnici,není na balíčku uvedená cena a ať je proclím, já jsem jim tam poslal emailem výpis z PayPal a oni mi je poslali s fakturou na DPH. A přitom jsem ji tam uváděl,že je to soukromá zásilka. Takže DPH se platí pouze tehdy, když tam není uvedená cena a není tam napsáno gift, nebo to záleží na libovůli celníků?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na jejich libovůli, přičemž pod cenu asi 1500 Kč se neplatí nic a nad to se zásadně zvyšuje pravděpodobnost placení.

Když tam není uvedená cena, tak si to nechají na celnici a čekají, až jim dodáš podklad pro stanovení vyměřovací ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam měl napsáno gift (ovšem zároveň i cenu, naštěstí nižší) a přinesla mi to pošťačka zabalený v igelitu s lejstrem od celního skladu na Praze 5 a s fakturou. Mám pocit, že si vyberou každej x-tej balíček a úřadujou.

 

No co, jednou prošly, jednou neprošly, zatím hraju s celníkama plichtu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omega seamaster planet ocean chrono. tesim sa ako maly chlapec

Za kolik se Ti podařilo je sehnat. V USA byly v obchodě ( ne na internetu !) před 14 dny jen v oranžové verzi na oranžovém řemínku, po přepočtu s VAT za cca 105.000,- Kč, Černá verze ještě nebyla.

kupoval som v sydney a podarilo sa mi dohodnut za 5400 australskych...nie cez net...v prepocte nieviem kolko je to na kc

94.500,- ( valuty prodej KB). To je super cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ctenarovi - Hamilton X-wind jsou krásný a "přávidím" ti je. Kde jsi je koupil a na kolik tě vyšli jestli to není tajemství? Už jsi pochopil jak se vlastně používá ten mechanismus na výpočet větru? Jakou máš barevnou kombinaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...