Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Skús to odfotiť bez sklíčka.Vyzerajú ako letecké z 30-tych rokov(okrem ručičiek)Na Ebay sa objavujú podobné s priemerom 35 a 41 mm,otočnou lunetou a jednoduchým kalibrom(väčšinou).Tá korunka vyzerá veľmi zachovalo v porovnaní s púzdrom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to maxs:

už jsem to zkoušel,mělo by to jít běžně odšroubovat což se mi nedaří před opravou mě to šlo tak nevím...(nechci to až tak pokoušet)

jinak hodinář se mě ptal jestli nebyla korunka měněná,nejspíš tedy ano,pak ještě mluvil o tom že korunka má uchycení jako u kapesních hodinek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to nic složitého, ale má to nevýhodu v tom, že si nepokecáš s hodinářem :)

 

 

 

 

Tak mi dneska dorazily moje prvni automaty :) Objednano na 21jewels.com minule pondeli. Rychlost neskutecna :)

 

PS: potreboval bych zkratit tah, mam se do toho poustet sam nebo radeji navstivit hodinare?

 

http://www.21jewels.com/pictures/SKZ211K_big.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořád bojuju s odleskem,tak jsem ty fotky dal dvě pro lepší představu...

Pokud máš problém s odlesky na sklíčku hodinek dá s eto řešit i lépe než focením bez sklíčka. Taková úžasná věcička je polarizační filtr, který umí odfiltrovat právě takovéto odlesky. Pravda, potřebuješ fotoaparát na který lze polarizační filtr nasadit, objektiv musí mít předsádku na závit. Samotný polarizační filtr je otázkou cca 500 Kč (Hama).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trvalo to dlouho, ale nakonec jsou moje

Moc pěkný - gratuluju. Teď se může začít mluvit o složitých hodinkách.

Mají dvě věci: 1) duální melodii a závěrečná nefunguje 2) historii ..Hodinky přivezl ze španělské války stihač Ivan Alexejevič Zykanov, prošly sním celou II válku až do hodnosti gardového plukovníka s funkcí velitele protiletecké obrany severního okruhu Ruska s příslušností k druhému ukrajinskému frontu (dle stavu určitě ne v kokpitu letadla) Byl jedním z prvních velitelů co sloužili u hranic Polska hlásících Stalinovi zprávu o napadení Ruska německou armádou. Pod jeho přímým velením a v jeho elitní letce lítalo stíhací eso Kožedub (nejvíce sestřelů spolu s Pokryškinem) jako jeho pobočník a velitel levého křídla. Celou svojí vojenskou kariéru odstartoval jako II důstojník na ponorce v roce 1921 !!!!!! Poté vojenská akademie Frunzeho a letecká škola spolu s kamarády z Luftwafe (proto němečtí piloti znali dobře Rusko). Po válce na vlastní žádost propuštěn z armády jako velitel civilního letiště v Užhorodě. Zde jeho stopa končí. Zdřejmě podlehl normalizačním poválečným krokům Stalina, tak jako mnoho dalších vyskokých důstojníků a veteránů II války.Oddanost jejich vojáků byla pro Stalina velice nebezpečná. Jako elitní stíhací jednotka lítali na US strojích Curtiss P-40 B. Později do nich Rusové montovali vlastní motory ..myslím "Jak" a tím jej znatelně vylepšili(bylo to původně těžká a neohrabaná stíhačka). Jenom taková perlička nakonec.. Tento vysoký důstojník prošel celou svojí vojenskou kariéru jako "bezpartijnyj" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...