Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Mimochodem jaký máte názor na Panerai Luminor Daylight??? Ale jestli jsem koukal správně tak tam je cenová relace hodně vysoko že?

na aukru je mozna sezenes levne, zkus se podivat u toho pro¨dejce breitlingu :-)

Panerai asi nedělá....prý na to nemá doma v dílně vybavení :)

A ted vážně.......máte s nimi někdo zkušenost??

Trošku zkušeností mám, ale mrkni na viapaneristi.com nebo paneristi.com

Jsou to celosvětově nejznámější fóra milovníků Panerai. Jak tam někdo trefně napsal: "It's like children. You can't understand until you've had one."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to beny: Tak jsem z toho jelen, v hibernii   www.hibernia.cz     je maj za 13.490,- je tam chyba, nebo to jsou jiný?

To je asi chyba, za tu cenu by to bylo super :) .

to vor :skutčně je to chyba ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem jaký máte názor na Panerai Luminor Daylight??? Ale jestli jsem koukal správně tak tam je cenová relace hodně vysoko že?

Panerai Luminor Daylight - jsou dvě základní verze a bezpočet L.E.- ( bílý a černý ciferník). Cena v ČR přes 150.000,- Kč - dodací lhůta 6 měsíců ( bez záruky ). Pokud máš odvahu poslat na neznámý účet kdesi v Evropě pár desítek tisíc, tak je seženeš na eBay za ceny od 120.000,- do 135.000,- Kč. Panerai jsou trošku dražší hodinky, což zjistíš při první servisní práci ( typicky přetěsnění a tlaková kontrola cca 5.500,- Kč ), nebo při koupi koženého řemínku ( ceny od 7.000,- výše ). Slevy na Panerai, obyčejně nejsou vyšší než 5%. Oproti běžné kvalitní švýcarské produkci, kde lze vyjednat slevy ve výši 10 - 30%. odměnou Ti bude, že vlastníš jeden z 3.000 ( serie) originálních kusů Panerai s vlastním pořadovým číslem. Spolu s hodinkami dostaneš obří kvalitní dřevěnou etuji se sametovým vyložením a sametovou dečkou, papírovou krabici, a kartonový obal. Uvnitř Tě budou čekat skvostné a velmi přesné chronometry s funkcí chronografu, vodotěsností 300m, patentovaným uzávěrem korunky, a supersvítivími číslicemi a ručkami. K hodinkám obdržíš také dva pásky ( kožený, a diver kaučuk strap ) a nerezovou sponu. Spolu s tím dostaneš šroubovák, návod, garanční kartu, certifikát COCS vystavený právě na Tvoje hodinky, a identifikační samolepku. Nejsou nejlevnější, ale stojí za to.

úplně se mi začaly sbíhat sliny:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to beny: Tak jsem z toho jelen, v hibernii   www.hibernia.cz     je maj za 13.490,- je tam chyba, nebo to jsou jiný?

To je asi chyba, za tu cenu by to bylo super :) .

Za cenu 13.490,- "sedí" , ale je to quartz. U Certiny je třeba si dávat pozor (stejně jako u omegy, tissotu atd. atp.) zda tikají, či jsou quartz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Píšu to sem proto, abych nevypadal za někoho, kdo prodává mrtvolky jak psal tm.watch (což mě velice mrzí ).

Jinak doufám, že většina lidí ať při nákupu, nebo prodeji, se mnou neměla nikdy problém.

To bude asi i duvod, proc si mi neodpovedel na muj posledni email. Cybere, jak jsem psal ve tvem vlakne v sekci "Prodam" (bohuzel je uz asi smazano neb ho nemuzu najit abych tady dal primo odkaz) pro me jsi opravdu naprosto seriozni a bezproblemovy, nechce se mi psat obchodnik, clovek!!! Tady mi slo jen o moznost sehnat ten quartzovy strojek pokud by slo o stejne hodinky. Bohuzel neslo a s tim strojkem je problem a je mozno pochopit, ze me to u ne zrovna levnych hodinek trapi. Jestli se te to, jak jsem ten prispevek napsal, dotklo tak se ti tady verejne omlouvam, promin! Toto jsem nemel v umyslu. Svuj prispevek zde smazu, stejne neni relevantni k me snaze ziskat ten strojek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

The new one - Poljot International Red October. V této barvě mi přišly dokonalé. Perfektně k nim sedí.

 

Hezké balení, v přiloženém certifikátu jsou i výrobcem uvedené hodnoty o odchylkách toho kterého kousku v různých polohách.

 

Koupeno přes AZ watch. A po setkání s pane Šafářem musím říci, že je s ním radost obchodovat. Je to velmi sympatický člověk a seriózní obchodník s ušlechtilými zájmy (staré fotoaparáty Leica).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký ale : Rudý říjen - má tady někdo hodinky s háknkrajcem? Proč proboha Rudý říjen?

Jo, Vladimír Ilijič Uljanov ti to napsal do jisté míry správně, ve svém předchozím příspěvku. Je to ponorka.

Ale ne reálná. Je to fikce :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Soviet_submar...ine_Red_October

 

Hele, tys neviděl skvělý film "Hon na ponorku" se S.Connerym? Honem to naprav ;)

http://www.csfd.cz/film/6644-hon-na-ponork...ed-october-the/

 

btw

První atomová ponorka se jmenovala Nautilus (1954). To jméno mám rád :) :) :)

První sovětská atomová ponorka se jmenovala K3 (1958).

http://cs.wikipedia.org/wiki/Atomov%C3%A1_ponorka

Pokud tě ve škole učili, že Rusko bylo ve všem první (i v ponorkách), tak sprostě lhali :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...