Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil
Na ty jsem se taky díval. To je nejlevnější ETA, ale odradilo mě to zlato.

Já je kupoval hlavně kvůli strojku, třeba se někdy hodí a taky abych sepsal hodnocení a článek na Chronomag.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ebay: 34 x 38 mm bez korunky, 12 mm výška, minerální sklo, ETA 2824, cena 1.500 Kč s dopravou, clem a DPH.

Vážně je to pravá ETA ?Jinak jsou moc hezký,až na to "zlato",vo to nic =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si udelal radost pres ebay, jedny velmi decentni omegy do spolecnosti, doufam, ze dorazi brzy a v poradku, uz se nemuzu dockat :-) Vysly i s dopravou na nejakych 307 USD, hned jak dorazi udelam par fotek :-)

 

http://i72.photobucket.com/albums/i168/wat.../DSCF0491-1.jpg

Jsou překrásný :). Ať tikají jfk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přírůstky z posledních dnů:

 

POLJOT de luxe, strojek kal. 2415 "Orbita". Výborně zachovalé, s málo obvyklou variantou ciferníku a několika zajímavostmi. Hodinky lze celkem přesně datovat díky věnování na dýnku, jsou z roku 1972. Mají za sebou asi zajímavou historii. Je to exportní verze (neprodávaná v SSSR), věnování je v ruštině a koupil jsem je na e-bay od Angličana. Jsou nepoužívané a pravděpodobně nikdy neotevřené. Krásný strojek s ozdobně broušenými můstky a setrvačníkem a leštěnými šroubky.

Do sbírky mi chybí a stále hledám podobné hodinky s datumovkou, se strojkem kal. 2416 "Kosmos".

 

PRIM, strojek kal. 68. Každý člen Chronomagu musí přece mít nějaké Primky :) Koupené zde, opravené (výměna pera) a vypulírované. Moje první hodinářská oprava. Ve finále dostanou kovový pásek.

 

VOSTOK Military. Koupeny nové na e-bay. Takhle nějak si představuji skutečné vojenské hodinky. Jednoduché, odolné, dobře čitelné, velikost tak akorát, žádný módní design. Masivní kovová luneta chrání sklo před poškozením. Provedení strojku připomíná handgranát. Žádná paráda, nefunkční plochy jen hrubě obrobené, ale jde přesně, všechna ložiska v kamenech (31). Hrubý hranatý setrvačník na přesném kuličkovém ložisku.

Vlastně je na nich zvláštní to, že na nich nic zvláštního není. Žádné barbarské nápisy, hvězdy, vlajky, tanky, ponorky na ciferníku. Docela mi trvalo, než jsem takové provedení objevil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 dubraro: ty deluxy jsou opravdu luxusní.Koukám po nich už dlouho.Naposledy jsem takhle pěkné viděl prodávat popshopa,nekoupil jsem je,a teď mě to mrzí.Mocli Tě stály?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...