Přejít na obsah

RUHLA dětské


docent_tecka

Doporučené příspěvky

Tyhle tu ještě nemáte a jsou ze všech nejhezčí :) A zítra končí na Ebay.

 

Prodejce píše, že existují tyto varianty:

 

1975 - Katze und Uhu

1976 - Löwe, Max und Moritz

1978 - Sandmännchen

1981 - Hase, Fuchs, Ente, Igel

1982 - Clown

post-1118-1235377589.jpg

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

1975 - Katze und Uhu

1976 - Löwe, Max und Moritz

1978 - Sandmännchen

1981 - Hase, Fuchs, Ente, Igel

1982 - Clown

 

Ty se lvem (viz prvni prispevek ve vlakne) byly moje uplne prvni hodinky, Dostal jsem je jeste v predskolnim veku. Nasi mi tehdy rekli, ze hodinky by mi k nicemu nebyly, protoze neumim hodiny. A tak jsem se je naucil. Jeste si pamatuju, jak jsem je nosil, kdyz jsme si chodili hrat na prolejzacky :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Tak další přírůstky do dětské sady (sakryš, dvojčata mají už pomalu víc hodinek než tatík...). Ty mrkací vlevo nejsou Ruhly (aspoň dle nápisů na číselníků jsou z NSR - Mnichov), vpravo už Ruhly jsou, zato dračice Lola nemrká (nemá ani čím).

post-3263-1241769144.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Tak Kačka i Jáchym mají "mrkačky" připraveny k nošení. Zkoušel jsem jim je dát na ruku - manželka mě viděla a prý jestli jsem se nezbláznil, ve dvou měsících... :baby: Koukám na fotku, že medvídek vypadá, jakoby měl "vypíchané" očka - ale jen jsem je vyfotil v "meziprostoru", jsou O.K.

post-3263-1246563557.jpg

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Kačka i Jáchym mají "mrkačky" připraveny k nošení. Zkoušel jsem jim je dát na ruku - manželka mě viděla a prý jestli jsem se nezbláznil, ve dvou měsících... :baby: Koukám na fotku, že medvídek vypadá, jakoby měl "vypíchané" očka - ale jen jsem je vyfotil v "meziprostoru", jsou O.K.

jsou paradni. uplne jsem se zasmal, pri predstave jak po tajnu je chces dat na ty maly rucicky a jak te zhledla manzelka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Kačka i Jáchym mají "mrkačky" připraveny k nošení. Zkoušel jsem jim je dát na ruku - manželka mě viděla a prý jestli jsem se nezbláznil, ve dvou měsících... :baby: Koukám na fotku, že medvídek vypadá, jakoby měl "vypíchané" očka - ale jen jsem je vyfotil v "meziprostoru", jsou O.K.

 

Ty napravo jsou dětský paneraiky, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Fascinující! Ty Ruhly se lvíčkem (i když v trochu jiném pouzdře) byly první hodinky, které jsem měl :) Ještě je mám, ale bez ručiček. Stejně už asi nejdou, co jsem četl životnost hodinek Ruhla nestála za mnoho.

Ale zase je nutno uznat, že pro malé děti ty hodinky byly zřejmě zajímavější, než poměrně konzervativní produkce Primu.

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...