Přejít na obsah

Blancpain X swatch - The Fifty FathomSwatch


lukassob

Doporučené příspěvky

před 24 minutami, Rodkopf napsal:

pocket 2-3 tydny a pujde to dolu...nebude to takový hype jak u Moonstwatch. Ledaže by jich záměrně udělali Malo. 

Je to mozne, ze to teraz bude s dostupnostou lepsie a hype taky nebude - ibaze by bol, pretoze drbnutych flipperov este pribudlo. 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie hodinky sú v pohode. Dobre sa to nosi, je to vtipne, Ta wr stačí, chod lunety je sranda, netreba to brat tak vážne a hľadať resell value alebo nositeľa dlhodobej hodnoty v niečom čo zapadá do tohto konzumného sveta a keď sa to posere tak proste to vymenia. A keď ich niekto bude nosiť a mat v zbierke dlhšie jak dva roky a pokazia sa potom, tak tie 4 kila čo za to dal stali za tuto srandu. Sú to hodinky čo na hoteli na dovci kľudne necham a nebudem mat stres, spolu s moonswatchmi dobrá kombinácia na cestovanie kde by jedny omrzeli a brat drahé kusy nemá zmysel. A keď to omrzí tak sa to preda s miernou stratou (v absolútnom čísle) alebo v rámci dostupnosti možno aj so ziskom. A keď si to človek vystoji v rade (postavil som sa o pol druhej v noci a bol som 58) a kúpi si ich s týmto zážitkom tak verte mi usmievam sa keď sa na tento plast na ruke pozerám. Jo a vyskúšal som veľa itinerácii BP FF ale toto ma zatiaľ baví z nich najviac :D 

IMG_3599.jpeg

IMG_3574.jpeg

IMG_3558.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@actionman1 A bylo na výběr, jakou variantu, nebo člověk prostě bere, co na něj zbyde po frontě? Díky, J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, nizkotucnytvaroh napsal:

@actionman1 A bylo na výběr, jakou variantu, nebo člověk prostě bere, co na něj zbyde po frontě? Díky, J.

Jasne, mohol si si vybrat farbu z tých, ktoré sú k dispo. Keď som prišiel na rad vypredané boli modre a tie sive. Ostatne ešte mali. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybyste po nich nekdo opravdu touzil, tak tady jsou za par drobnych 😉

https://obleceni.bazos.cz/inzerat/174016874/swatch-x-blancpain-fifty-fathoms-verze-arctic-ocean.php

A nebo tady https://obleceni.bazos.cz/inzerat/173993553/blancpain-swatch-hodinky.php

Upraveno uživatelem Lucky Lucaso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Murphy97 napsal:

..kolik tech typku ve fronte jsou asi koncovi zakaznici?
Ale co, mas sedet v parku na lavicce, nebo nekomu za odmenu vystat frontu?

Kazdy druhy bol reseller. Typci postovali inzose na rakusky vilhaben este pocas noci ked vedeli cca kolki v rade su a aky model by mohli dostat. Za 800 EUR to predavali obratom + v ramci noci uz mali zakaznikov cez ten vilhaben ktorym po tom co ich vybrali z predajne ich rovno sli zaniest :D:D A co sa tyka prepredaja na mieste 600-800 EUR to bolo. 

 

Jeden typek stal frontu za 60 EUR odmenu a musel tam byt uz od 11 vecer najneskor podla toho kolky vol v rade. Ja som tiez chcel v robote zlanarit niekoho aby sa tam siel postavit za mna najskor aby som bol v sobotu pouzitelny, nukal som 100 EUR a kazdy ma poslal do prdele :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je presne to, co na drahych kusoch Ti vadi a tu mas v p*ci. Napriklad ala tropical faux patina dial, ked si objednas remene k kktskej farbe z ali za par suntov len aby si skusil jak to bude vyzerat atd proste taka mala hodinkova sloboda a ked sa na nich pozries vidis no radiations a blancpain fifty fathoms na cifri :D:D:D:D ako pisem za tie love zabava fajn. seriozne hodinky to ale nie su :D 

a ma to aj svojsku power reservu kde cez dynko vidis ako velmi je na tom 90 hodinovom automate natiahnuta spruzina :D:D 

 

IMG_3649.jpeg

Upraveno uživatelem actionman1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
20 hours ago, Quarantine said:

Jsem zrovna ve Strasburku. Tak je pudu zitra omrknout. 

Tak z toho nic nebylo. Vyprodano. Maj je jenom na vystavce. Uz tam nejdu je to v zone, ani nevim jestli mam vsechna povoleni na vjezd.

 

Ale maj hezkou katedralu 

20230925_183443.jpg

20230925_183900.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...