Přejít na obsah

G-SHOCK FROGMAN


nAscA

Doporučené příspěvky

Návštěvník quartzik

No tak dnes jsem opět vytunil svý frogy. Odstránil jsem z bezelu tu žlutou a rudou barvu. Drásalo mi to voči. :D Byla to docela fuška. To bude teprv hrúza až tady picnu foto. :D Ale ne, fakt to vypadá dobře, vojensky, konzervativně a hlavně drsně. Teď jenom koupit origo černý bezel, nejlépe z MS nebo Black Spots. Nevíte o něčem?

Upraveno uživatelem quartzik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč hrůza ? Já taky u kazdych GS hned odstraňuji barvu z nápisů. Úplně v pohodě stačí rámeček trochu nahřát fénem aby barva změkla a pak to jde krásně vyškrábat jehlou , není potřeba nic vařit ani aplikovat různé brutální metody jak jsem tady kolikrát četl. Na tvoje Frogy rámeček koupíš uplně v pohodě je to celkem nový model na ebay je jich mrak , ale myslím , že pokud nechceš jinou barevnou kombinaci tak to nemá cenu , pokud to teda nejsou tvoje definitivní Frogy a chceš to koupit do zásoby .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník quartzik

A to fakt jde tak lehce? Člověče, já to vařil ve vřící vodě snad dvě hodinky a moc to nešlo. Pak jsem to drhnul, drásal, páral jehlou snad čtyři hodiny. Byla to docela fuška. Jo, a tyhle frogy bych si chtěl ponechat. Když jsem včera hledal ty bezely na ebay, tak nic moc tedy a po týhle žluto-červený verzi ani stopy. Já bych chtěl čistě černou verzi, nebo s pouze šedou barvou. Není ještě nejaký jinej shop?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to fakt jde tak lehce? Člověče, já to vařil ve vřící vodě snad dvě hodinky a moc to nešlo. Pak jsem to drhnul, drásal, páral jehlou snad čtyři hodiny. Byla to docela fuška. Jo, a tyhle frogy bych si chtěl ponechat. Když jsem včera hledal ty bezely na ebay, tak nic moc tedy a po týhle žluto-červený verzi ani stopy. Já bych chtěl čistě černou verzi, nebo s pouze šedou barvou. Není ještě nejaký jinej shop?

 

Já jsem to vždycky nahříval jenom fénem a barva šla dolů uplně lehce , ty tvoje Frogy znám jenom v kombinaci žlutá červená . Myslím že nejhezčí budou stejně bez barevných nápisů a nebo si je můžeš přemalovat podle libosti , stačí lak na nehty který naneseš přes nápisy ,necháš chvilku zavadnout a potom zbylou barvu kolem nápisů setřeš odlakovačem na nehty ( odlakovač musí být bez acetonu ) . Už jsem pár takhle upravených hodinek viděl a vypadalo to fakt dobře .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem to na DW 6300 ty jsou uplně stejný jako final edition . Ta jehla kterou to škrábeš musí bý ostrá a tenká , nejlíp se mi osvědčila jehla z šicího stroje . Škoda že teď nemám jak vyfotit , ale barva šla krásné dolů ze všech nápisů , na ty malý je dobrá právě ta tenká a ostrá jehla , možná že u prvních frogů byla použita jina barva nevim , ale dolů šla fakt krásně .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Je to uplne to same jako Dw-9900 Frogman, takze mensi nez Frogmany co se prodavaji ted (GW-200). Vyrabene myslim v r. 1999, urcene pro japonsky trh.

Myslim, ze nikdo nevi proc s tim Casio vlastne prislo na trh :D

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak jsem poridil quartzikovy zabaky za skvelou cenu s vyrypanymy napisy, aspon se s tim nemusim pachtit, ten barevny cirkus se mi nelibil :goof: . Jestli nekdo mate nejaky super napad na barvy napisu tak sem s nimi cerne se mi libi, ale zajimava barevna kombinace by urcite nebyla spatna, pro predstavu jsou to frogy final edition. Zkusim neco vybastlit v photoshopu a mozna si i tady necham poradit :-). No nic, dive time ceka ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem poridil quartzikovy zabaky za skvelou cenu s vyrypanymy napisy, aspon se s tim nemusim pachtit, ten barevny cirkus se mi nelibil :goof: . Jestli nekdo mate nejaky super napad na barvy napisu tak sem s nimi cerne se mi libi, ale zajimava barevna kombinace by urcite nebyla spatna, pro predstavu jsou to frogy final edition. Zkusim neco vybastlit v photoshopu a mozna si i tady necham poradit :-). No nic, dive time ceka ...

 

No a co zkusit luminiscentní barvu na indexy. Přemýšlím, že bych jí taky vyzkoušel na jedny géčka.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz uz mluvite o luminescenci, neslo by namalovat luminescencni barvou tu nejspodnejsi vrstvu displeje(defaultne seda metaliza), aby svitily v noci? Ja to zkouset nebudu, jsem nemehlo, ale jestli nekdo ma nejake nefunkcni digitalky na vyhozeni, bylo by fajn to zkusit :-)

 

přesně tohle mě taky kdysi napadlo, výsledek by mohl vypadat zajímavě a hlavně by to mohl být dost přínos z hlediska čitelnosti za šera/tmy. to mi asi nejvíc vadí - že nestačí letmý pohled jako u analogu. koneckonců jedny starší digi mám, ještě koupit barvu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tohle mě taky kdysi napadlo, výsledek by mohl vypadat zajímavě a hlavně by to mohl být dost přínos z hlediska čitelnosti za šera/tmy. to mi asi nejvíc vadí - že nestačí letmý pohled jako u analogu. koneckonců jedny starší digi mám, ještě koupit barvu.

 

Napadlo me, ze pro usetreni penez bys mohl provest takovy prvni test tak, ze tam strcis fosforeskujici nalepku (vselijake nalepovaci hvezdicky atd.. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...