Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
před 33 minutami, mlsoun1 napsal:

Tož aby jste neřekli,že na Vás dnes kašlu,tak jedna-dvě z venčení🙂Drobet nám to stoupe v Třebůvce

IMG_5377.jpeg

IMG_5378.jpeg

Včera jsem měl tendenci nafotit ty Hydry v podobném duchu, protože mám za sebou opravdu hodně deštivých dnů a vody... ale tématická fotka se mi prostě nepodařila. Ruka na dešti, goretexová bunda, hnusné počasí, to bylo všechno ok, ale nebyl jsem schopnej to prostě trefit... asi 10 fotek a pak jsem to smazal 🙂

PS: Jo hadr je pohodlnej, a ten prodej? To byla taková rychlovka, protože jsem si normálně říkal, že bych zkusil pořídit pleacháče, nebo něco v jiné cenové kategorii 🤔  Co na to říct!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Zdenek1307časem to výjde.Bydlíme pár desítek metrů u Třebůvky,tak když se vracím domů ať se psem či bez něj,tak se nabízí fotit tyto krásky🙂

Plecháče,myslíš R?Ale je to zde pochopitelné.Měl jsem kde co,ať již nižší značky,tak i vyšší segment a pořád mne to dráždí jít po dalším a dalším kousku.Ale něco musí zůstat.A u mě to jsou mé LHC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mlsoun1 napsal:

@Zdenek1307časem to výjde.Bydlíme pár desítek metrů u Třebůvky,tak když se vracím domů ať se psem či bez něj,tak se nabízí fotit tyto krásky🙂

Plecháče,myslíš R?Ale je to zde pochopitelné.Měl jsem kde co,ať již nižší značky,tak i vyšší segment a pořád mne to dráždí jít po dalším a dalším kousku.Ale něco musí zůstat.A u mě to jsou mé LHC.

Právě jsem myslel LHC bez keramiky 🙂  a nebo prostě ne takový leštěnky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Zdenek1307myslel jsem,že míříš do R.Ale k věci,ty Tvé jsou lepší než moje.Nedělám si srandu.Samozřejmě že ten model co mám já,je pro mne tzv. jedinečný a mám ho hodně rád a moc mě vyhovuje po těch všech hodinkách co jsem měl.Ale ten Tvůj má z vrchu brus a to je velké plus v kombinaci lesku.Ty mé jsou kompletně leštěné.Ze začátku mne to štvalo,ale tomu se člověk prostě neubrání,kašlu na to.Plusem je i ta luneta,keramika je krásná a ty hodinky posouvá o stupínek výšše,i když chytá otisky,je to prostě luxus🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, mlsoun1 napsal:

@Zdenek1307myslel jsem,že míříš do R.Ale k věci,ty Tvé jsou lepší než moje.Nedělám si srandu.Samozřejmě že ten model co mám já,je pro mne tzv. jedinečný a mám ho hodně rád a moc mě vyhovuje po těch všech hodinkách co jsem měl.Ale ten Tvůj má z vrchu brus a to je velké plus v kombinaci lesku.Ty mé jsou kompletně leštěné.Ze začátku mne to štvalo,ale tomu se člověk prostě neubrání,kašlu na to.Plusem je i ta luneta,keramika je krásná a ty hodinky posouvá o stupínek výšše,i když chytá otisky,je to prostě luxus🙂

R? To se mě myslím určitě netýká a ani po tom neprahnu 😉 ...a jinak právě proto, že ty Lhc s plechem jsou takový "každodennější" (to je slovo 😀) tak bych je taky bral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...