Jump to content

Radius

Member_50
 • Posts

  1,653
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Rolex, Breitling

Recent Profile Visitors

10,829 profile views

Radius's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Odškrtávám si životní milník, poprvé v životě jsem viděl na vlastní oči F40, asi před hodinou na Zbraslavi.
 2. Já v Dobříši u Bobcatu 52 (po odečtení tolerance)na 50tce za 1000,- Kč. Tak tam dávejte pozor.
 3. Po ctyrech mesicich utrpeni a trech reklamacich mobilu Samsung (jiz nekolikatym problematickym modelem v rade), mam patym dnem nejake Realme nebo jak se to pise a jsem fakt spokojenej. Vystoupil jsem ze vzteku z autistickeho strachu opustit po asi 15 letech znacku, nebot je mobil pro me jen nutne zlo a najednou mam neco, cehoz nejsem otrok, ale slouzi mi to.
 4. Máte prosím někdo zkušenost s nějakou firmou, která zastupuje v dopravních přestupcích? Asi mě čeká správní řízení a nechci do toho jít sám za sebe, na druhou stranu nevím, jestli tyhle firmy jen neshrábnou prachy a nic z toho. Kdyžtak prosím v SZ. Děkuji
 5. Mně teda na tom videu s Passerem přijde nejvíc bizar, jak tam stojí ta jeho banda do kolečka a děkujou ježíšovi. Jinak neomezená dálnice, tak jel neomezeně, za co ho chtějí perzekuovat? Ale přijde mi to osobně taky úplně zbytečnej rozmar.
 6. Tvl dnes jsem poprvé zažil policejní šikanu, respektive městsko-policejní. Celý den to vydýchávám, tu aroganci a zášť, co mi všechno ten strážník řekl (na to, že jsem špatně parkoval když jsem si vyběhl k bankomatu). Raději bych zaplatil na místě pokutu a každej bychom si šli svou cestou. Ale ta jeho demonstrace moci a ten můj pocit bezmoci jakékoli reakce, protože bych se zatáhl do problémů - mě šokovala a hodně to se mnou hnulo v názoru na tento orgán. Jsem z toho normálně otřesenej.
 7. Krásná fotka. Tady je vidět ta čitelnost a přehlednost. Ty 44 jsou prostě nejhezčí superoceany, héliák už to má, ale zároveň se to dá ještě nosit. Krásný.
 8. Tvl ty policejní BMW, to si dělaj prdel ne? To si nedovolí ani Norsko tvl a tady budou takhle drahý BMW. V týhle době totálně rozesranýho rozpočtu těma vládníma bojovníkama s covidem. Daňovej poplatník zaplatí tvl. Některý služebny ještě dnes píšou na psacích strojích z osmdesátých let. Bliju. Národní automobilka Škoda, která by měla postavit za smysluplnou cenu pro tyto účely Ochcávky RS a o ničem jinym by se nemělo tady a v současné době (vláda) přemýšlet bude žebrat stát o podílení se na výpadku výroby, jako zcela soukromej subjekt tvl. Ukrajina 2 tvl. Fakt. Je mi jasný za co se asi vysoutěžily. Byl jsem u toho, když se dělaly horský kola pro pražský měšťáky a jedno vyšlo asi jako harlej tvl.
 9. A je to ta kufrová? Ta se mi líbí nejvíc.
 10. To má i trojka plovoucí kotouče jo? Tak to je mazec. Kolik to má PS?
 11. Dovedu to pochopit snad jedině jestli ten kluk má doživotí formou domácího vězení. Takový veteše, bordelu všude, takový práce, takovejch dní a přitom vlastně naprosto úplně k hovnu.
 12. Takže to nebude tenhle třetí prosinec...
 13. Dnes jsem si zapomnel vzit hodinky, tak to ted na gauci u Bonda dohanim...
×
×
 • Create New...