Přejít na obsah

Turistické hodinky


ipes

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO?
Zdravim, chtel bych se zeptat jestli mi tady nekdo nemuze poradit s nakupem hodinek pro turistiku?

pral bych si co nejvice funkci a aby vypadali i pekne, zadne ohromne monstra...

 

Treba neco takoveho http://www.eliass.net/hodinky-suunto-core-black-orange

 

diky

sunta jsou obří "monstra" všechna a tyhle mají docela malou vodotěsnost - podívej se po Casiu - dělají se s podobnými funkcemi v menší velikosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, chtel bych se zeptat jestli mi tady nekdo nemuze poradit s nakupem hodinek pro turistiku?

pral bych si co nejvice funkci a aby vypadali i pekne, zadne ohromne monstra...

 

Treba neco takoveho http://www.eliass.net/hodinky-suunto-core-black-orange

 

diky

 

Cokoli od Traseru. Kubson ma ted vynikajici slevy a dostanes za to svycarsky nerozbitny stroj.

 

Napr (foto jsem si vypujcil z chronoshopu, omlouvam se za nevyzadanou reklamu):

1227459016.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GW-9200 jsou urcite dobre. Jen si dej pozor, existuji i ve verzi, bez moznosti prijmu radioveho signalu. (ale zase jsou levnejsi). A docela casto se vyskytuji fejky. Existuje i bila a oranzova varianta. A pak jeste jedny, IMHO nejlepe vypadajici viz. foto

g_gw_9200msj_8jfa.jpg

foto ze stranek seiyajapan

 

A rada Pathfinder (Protrek) je primo zamerena na turistiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok dekuji za rady ale ted se budu bat ze trefim zrovna na fejky :-)

Tak nez do nich pujdes, tak sem hod odkaz, nebo realnou fotku, myslim, ze to rozpozname. Od overenych prodejcu se nemusis bat nakoupit.

Myslim, ze ze vsech zde zminenych by mely vydrzet nejvice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co Casio Protrek Triple Sensor Pathfinder PRG40-3V PAG40-3V?

 

Krome designu se mi na nich jeste libi, ze je nosi i potapeci US Army.

 

 

Ale chce to i ručku velikosti stehna zdravě rostlého muže:)

 

Kolega (cca 165cm a 65kg) je má a vypadá to jako podšálek na kafe na ruce..

 

Jinak digi slušně nadupané funkcemi na volný čas, všechna čest, pokud by k tomu byla radiosynchronizace...

 

Nabízím alternativu za cca 200doláčků (mají "asi tak vše" titan, solární napájení, radiosynchro, barometr, výškoměr, teploměr atd....chybí polní kuchyně...)

 

PAW1300T

 

Edit: co jsem to zase sakra zadal do vyhledávače, teď si je asi budu muset koupit.... SÁKRYŠ

post-3210-1241627321.jpg

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja je mam (PRG40-3V), jsou vetsi, ale jsou super. Obvod zapesti 16.5 cm a nezdaji se mi zase az tak velke. Ale je pravda, ze mam velke hodinky rad. 1300 jsem mel, a jsou taky fajn, ale mnohem mensi.

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja je mam (PRG40-3V), jsou vetsi, ale jsou super. Obvod zapesti 16.5 cm a nezdaji se mi zase az tak velke. Ale je pravda, ze mam velke hodinky rad. 1300 jsem mel, a jsou taky fajn, ale mnohem mensi.

 

Me se na PRG40 libi, ze se drzi klasikeho cerneho designu. Ta imitace kovu na plastu mi nejak nesedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastním velmi dobré outdoorové hodinky, které se mi při cestování velmi osvědčily a to Tissot T-Touch Expert. Hodně funkcí vhodných pro turistiku, žádná velká monstra, podle mě hezké na pohled, vše funguje jak má, jen ta cena je trochu vyšší a koupit se dají zatím asi jen venku, u nás by se už ale také měly začít prodávat, možná se už prodávají.

 

Pro ilustraci přikládám s omluvou foto z příspěvku Vlastimila7664, protože vlastní fotku jsem asi omylem smáznul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GW-9200 jsou urcite dobre. Jen si dej pozor, existuji i ve verzi, bez moznosti prijmu radioveho signalu. (ale zase jsou levnejsi). A docela casto se vyskytuji fejky. Existuje i bila a oranzova varianta. A pak jeste jedny, IMHO nejlepe vypadajici viz. foto

Dobrej tip, o tech jsem vubec nevedej, ty klasicky cerny jsem mel, ale tyto jsou super. Tady je par zivych fotek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...