Přejít na obsah

RAYMOND WEIL Freelancer


honza71

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

jsem ve stádiu výběru nových hodinek (zatím 1. kolo) a tak mě zajímá váš názor na tuto značku.

A samozřejmě na model, který je od nich v " turnaji " 7730-ST-20001

 

Díky H

 

snad to bude fungovat :http://www.raymond-weil.com/EN/Luxury_Watches/Men_Ladies_Watches.html

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já celkem těžce nesu, když na hodinkách není vidět jen aktuální datum, ale i den před a den po aktuálním datu. Zcela mi uniká smysl takového zobrazení. Přeci když vidím na hodinkách, že je dnes osmého, tak mi je jasné, že zítra bude devátého a včera bylo sedmého. Model, který má vidět tři data po sobě by mě musel hodně uhranout, abych přemýšlel o tom, zda to překousnu.

post-1280-1242674760.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já celkem těžce nesu, když na hodinkách není vidět jen aktuální datum, ale i den před a den po aktuálním datu. Zcela mi uniká smysl takového zobrazení. Přeci když vidím na hodinkách, že je dnes osmého, tak mi je jasné, že zítra bude devátého a včera bylo sedmého. Model, který má vidět tři data po sobě by mě musel hodně uhranout, abych přemýšlel o tom, zda to překousnu.

 

 

Ahoj,

dík za fotku i za názor. Mě se právě líbí, že ta datumovka je "jiná", ale trochu to ruší i mě.

Je to jediný jejich model, který se mi líbí. Tíhnu k TH, Longines apod. , ale nechci nic "vynechat" .

H

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já celkem těžce nesu, když na hodinkách není vidět jen aktuální datum, ale i den před a den po aktuálním datu. Zcela mi uniká smysl takového zobrazení. Přeci když vidím na hodinkách, že je dnes osmého, tak mi je jasné, že zítra bude devátého a včera bylo sedmého. Model, který má vidět tři data po sobě by mě musel hodně uhranout, abych přemýšlel o tom, zda to překousnu.

 

Pod to se můžu podepsat. Je to podle mě taková odlišnost za každou cenu. Aneb analogie jednoho z Murphyho zákonů: Jestliže se program osvědčil, je třeba jej změnit.

Upraveno uživatelem PavelK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...