honza71 Odesláno 18. května 2009 Nahlásit Odesláno 18. května 2009 (upraveno) Ahoj, jsem ve stádiu výběru nových hodinek (zatím 1. kolo) a tak mě zajímá váš názor na tuto značku. A samozřejmě na model, který je od nich v " turnaji " 7730-ST-20001 Díky H snad to bude fungovat :http://www.raymond-weil.com/EN/Luxury_Watches/Men_Ladies_Watches.html Upraveno 18. května 2009 uživatelem honza71
lolohh Odesláno 18. května 2009 Nahlásit Odesláno 18. května 2009 Já celkem těžce nesu, když na hodinkách není vidět jen aktuální datum, ale i den před a den po aktuálním datu. Zcela mi uniká smysl takového zobrazení. Přeci když vidím na hodinkách, že je dnes osmého, tak mi je jasné, že zítra bude devátého a včera bylo sedmého. Model, který má vidět tři data po sobě by mě musel hodně uhranout, abych přemýšlel o tom, zda to překousnu. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
honza71 Odesláno 18. května 2009 Autor Nahlásit Odesláno 18. května 2009 Já celkem těžce nesu, když na hodinkách není vidět jen aktuální datum, ale i den před a den po aktuálním datu. Zcela mi uniká smysl takového zobrazení. Přeci když vidím na hodinkách, že je dnes osmého, tak mi je jasné, že zítra bude devátého a včera bylo sedmého. Model, který má vidět tři data po sobě by mě musel hodně uhranout, abych přemýšlel o tom, zda to překousnu. Ahoj, dík za fotku i za názor. Mě se právě líbí, že ta datumovka je "jiná", ale trochu to ruší i mě. Je to jediný jejich model, který se mi líbí. Tíhnu k TH, Longines apod. , ale nechci nic "vynechat" . H
PavelK Odesláno 19. května 2009 Nahlásit Odesláno 19. května 2009 (upraveno) Já celkem těžce nesu, když na hodinkách není vidět jen aktuální datum, ale i den před a den po aktuálním datu. Zcela mi uniká smysl takového zobrazení. Přeci když vidím na hodinkách, že je dnes osmého, tak mi je jasné, že zítra bude devátého a včera bylo sedmého. Model, který má vidět tři data po sobě by mě musel hodně uhranout, abych přemýšlel o tom, zda to překousnu. Pod to se můžu podepsat. Je to podle mě taková odlišnost za každou cenu. Aneb analogie jednoho z Murphyho zákonů: Jestliže se program osvědčil, je třeba jej změnit. Upraveno 19. května 2009 uživatelem PavelK
Skalamander Odesláno 19. května 2009 Nahlásit Odesláno 19. května 2009 Spíš to měli udělat i u dnů v týdnu- ty je mnohem těžší si zapamatovat, jak jdou po sobě
Sage Odesláno 20. března 2011 Nahlásit Odesláno 20. března 2011 Freelancery jsou asi nejpovedenejsi rada RW. Moderni design mne docela dostal az jsem si jedny koupil.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se