Přejít na obsah

PRIM - reklamni ciferniky, propagacni hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V analogii na vlakno o venovani na dynku oteviram i toto vlakno venovane vsem reklamnim, jubilejnim, firemnim hodinkam (ciferniku). Zacnu modelem, ktery jsem ukazoval uz v "drancovani bazaru....", ale jako prvni vystrel by Julius Fucik mohl stacit :)

 

 

Existuje ještě jedna varianta těchto hodinek. Když je doma najdu, tak je nafotím a pošlu sem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty krásko, já viděl hromady hodinek a myslel jsem, že mě jen tak něco nepřekvapí. ale tohle je naprostá bomba. Ten Julda Fulda mě dostal, já myslel, že si děláte prdel a někdo to vyrobil pro Cimrmanovo hru Vizionář....... Ale čumím na to a je to úžasné, opět asi nemožné zjistit počty vyrobených kusů. Krása je, že jejich majitelé je nenosili a jsou v tak parádním stavu. Majitelům gratuluji a upřímně a nepokrytě po česku závidím a těším se na další kousky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď byly na Aukro Prim Jubilant a prodaly se docela vysoko (2.266 Kč).

Chvíli jsem i přemýšlel, jestli to někdo neuměle nenatiskl, aby mohl prodat "raritku". Asi by to nebyl problém spáchat.

Ale když přihazoval i Accutron, tak to byl asi originál.

 

(Prodejci se omlouvám, že jsem mu čmajzl fotku :) )

post-1118-1244133257.jpg

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je fakt průser. Značka, která chce dělat luxusní hodinky, narve své logo na šunt za pár korun. Logo by mělo být to nejcennější, co má. A oni ho takhle devalvují. Smutné.

 

presne. tohle je vec, kterou marketingove nepochopim. ja mel za to, ze se Prim soustreduje na urcity segment, maji osobni predani, zadny butyk atd a pak jak rikas, udelaji takovou sracku. jako tohel by si nedovolil vymyslet ani clovek co ma stredni ekonomku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je fakt průser. Značka, která chce dělat luxusní hodinky, narve své logo na šunt za pár korun. Logo by mělo být to nejcennější, co má. A oni ho takhle devalvují. Smutné.

 

ja myslim, ze to je z dob devadesatych let, tipuji rozmezi 94-97, kdy jeste delali masovky.... asi to davali k predplatnemu, ja jsem to koupil asi pred rokem na blesaku za deset kacek. vzpominam si, ze lezely na dece v bahne mezi nejakym zeleznym srotem a porcelanem - prekvapive slapou po dodani baterky bez problemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...