Přejít na obsah

PRIM - reklamni ciferniky, propagacni hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Docente musím říct, že tuhle nekompletní rodinku bych měl rád doma Posted Image. A chtěl bych se tě zeptat, jaká že ta varianta cifru chybí? Abych si rozšířil obzor.

 

tady tyhle druhy padesatek - viz foto accutrona http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/19899-prim-reklamni-ciferniky-propagacni-hodinky/page__view__findpost__p__283609

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady tyhle druhy padesatek - viz foto accutrona http://forum.chronom...post__p__283609

 

Jsem taky trubka...jsem si to mohl sám nalistovat Posted Image. No to nemění nic na tom, že je to mooc hezká série cifru pro Škodovku. Snad na ně taky někdy narazím a uvíznou v mé sbírce. Přeji hodně zdaru k dalším kouskům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Šel přes 5K. Já ho opravdu chtěl, ale byl jsem přehozen. Pro mne je to srdcovka - je to k mistrovství v hokeji v Katovicích, kde jsme rusáky vysmahli a byli mistři - a to díky polákům, kteří vyhráli jen jeden zápas - porazili rusáky v úvodním zápase - a pak už neudělali ani bod a sestoupili. Nic méně nevím, kdo ho koupil, ale vím, že existuje ještě jeden a zatím to vypadá, že by mohl být můj - možná a časem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ví někdo jak ty hodinky vypadaly v celku?

 

Už se to tady rozebíralo v době aukce. Musí to být klasické PS2.1 - totožné provedení s černými a modrými s lesklými svítícími ručkami a bílým armovákem. Mimo jiné i proto, že v roce 1976 se jiné než tyhle nevyráběly. :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...