Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Svůj první příspěvek bych měl začít oslovením zakladatelů tohoto fóra takže- LUMPOVÉ !

Jeho založením došlo k šíření choroby CRONOMÁNIE. Člověk mírumilovně brouzdající po internetu narazí na tyto stránky a je nakažen. Najednou zjistí, že jeho hodinky nejsou HODINKY a tuto situaci musí ihned začít řešit. Následuje probírání fóra ve všech jeho vláknech, vybírá a přebírá, no a večer špatně usíná. Přesto, že toto vkládám do ?všeobecné diskuze-poraďte s koupí? tak díky všem informacím které jsem u Vás pochytil mám celkem jasno co ?nutně? potřebuji- černá monstra od SEIKA. Rád bych je pořídil tady:

http://www.21jewels.com/productsdetail.asp...etproducttype=0 což by podle info na fóru měl být slušný prodejce.

Tímto bych chtěl požádat nějakého z Vážených členů fóra zdali by mi nemohli pomoci s jejich pořízením. Nemám PayPal. A taky jazykové znalosti stojí za starou bačkoru. Takže jestli cítíte vinu za šíření nakažlivé chronománie tak se ozvěte a pomozte. Musím poznamenat, že vzhledem k určení monster mám výhledově políčeno na :

http://www.tokei10.com/wz0131fd.htm

ale to opravdu výhledově.

 

Odesláno

Oboje Tebou vybrané hodinky sem měl. Monstra v oranžové barvě od Kuby- asi nejjednodušší a nejrychlejší cesta k těmto hodinkám.

Orienty sou super, zpracování, design... nemaj chybu, ovšem diametr 39 je málo...Sou k tomu průměru dost vysoký, takže působí menším dojmem, ale jinak jak říkám, nemají chybu a pár lidí je tu na fóru má.. ( i ty moje :D )

 

Odesláno

Ahoj,

Black Monster jsou skvělý hodinky, ale být tebou, tak je spíš koupím přes eBay. Dají se koupit okamžitě (nemusíš čekat s aukcí) a vyjdou levněji než z 21jewels.com. Hodinky budeš mít doma asi za 5 dnů.

Jestli chceš, tak ti to klidně zařídím.

Odesláno
pochopil jsem že pomůžeš? tecnicky a polopaticky jak na to.

Mas tam odpoved, ale je pravda, ze nakup na chronoshopu je v tomto pripade nejjednodussi cesta.

 

a vyjdou levněji než z 21jewels.com.

Hod sem nejake.

Odesláno
Dneska je to tam nějak prázdné, ale i tahle nabídka je levnější:

Stačí počkat pár dnů a určitě tam budou nabídky i o 15 USD nižší.

Jses si jistej, ze tento nakup ti to posle do Evropy ?

Odesláno

Já jsem od něj nenakupoval, ale podle zkušeností jiných lidí by s tím problém být neměl.

Osobní zkušenost mám s watches-bay, u kterých to vyšlo levněji a shipping byl zadarmo. Buď to chce chvilku počkat a nebo jim zkusit napsat, jestli by jedny neměli hned.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...