Přejít na obsah

Ulysse Nardin


Doporučené příspěvky

No mě spíš zaráží ta koupel v ultrazvuku ;) Jestli tam byly celé tak to jsi fakt machr, takové testy snad nedělala ani NASA Speedmasterům...

Upraveno uživatelem Hajek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No mě spíš zaráží ta koupel v ultrazvuku ;) Jestli tam byly celé tak to jsi fakt machr, takové testy snad nedělala ani NASA Speedmasterům...

 

Je to cely nejaky divny. Myslim, ze clovek, ktery se dostane k takove znacce asi nebude uplny neznalec, prece jen je to "vyssi divci", neb v mych predstavach jsou BFU nejvice ohromeni Brajtlema a zaslechli neco o fakt hustejch Omegach z Bonda, ale rozhodne ne UN. No a takovy clovek snad neni kaskader, aby delal alotrie s takovym skvostem. Nejsem z toho moudry, ale to logo na ciferniku se mi taky nezda (ale panove to uz dneska dovede spasovat dohromady kdejakej tiskar z Pataye). Ta fotka je dost desna, ale stejne to vypada, jak fejk. Potenzo, co ty na to - vyndej barvu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsichni, jsem ti novy. Pravdepodobne jsem vlozil svuj pozadavek do spatneho fora. Takze jeste jednou sem. Dekuji za pomoc.

 

Mam nadherne Ulysse nardin,ale bohuzel zastavili. Nedokazal by nekdo poradit, kde opravit? Byl jsem u Dusaka, ale ten je posila do nemecka a udajne to je zhruba na 4 mesice? Neznate nekoho z cech. . Dekuji

 

Mam nadherne ... to mi zni podobne jako "nalezl jsem na pude za tramem unikatni"...

 

Hodinky na ty fotce vypadaji nejak divne, ale to muze byt macenim v tech ultravzlycich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj vsichni jsem zpet. Omlouvam se vcera jsme byl na pivecku. Kazdopadne musim vsechny uklidnit o fejk se opravdu nejedna : ) ) Kupoval jsem je od znameho a nechal jsem si je overit. Jedna se 100% original:)

 

Opravdu jsi vzal celé hodinky (nerozložené) a dal jsi je do čističky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hodinky na obrázku jsou divný a podle mě fake. To datumový okýnko je hnusný a špatně umístěný, cloní ho ručka chronografu, muselo by to být big date, aby to fungovalo. Takhle blbý okýnko by v UN snad nikdy neudělali. Ručky jsou taky hodně divný. Celý tohle vlákno je divný :thumbsdown_anim: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, cisti se vibraci. .

 

Ty hodinky na obrázku jsou divný a podle mě fake. To datumový okýnko je hnusný a špatně umístěný, cloní ho ručka chronografu, muselo by to být big date, aby to fungovalo. Takhle blbý okýnko by v UN snad nikdy neudělali. Ručky jsou taky hodně divný. Celý tohle vlákno je divný :thumbsdown_anim: .

 

Muzu ujistit, ze se jedna o Original! ! !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vubec netusim,ale kdyz jsem si byl nechat seridit hodinky u Bechyneho, tak me je take cistil v ultrazvuku. . .

 

Ty si trošku pleteš pojmy s dojmy :)

 

Ano, v UZ čističce se čistí hodinky, ale ne celé.

Ideální je třeba na vyčištění tahu (kovového pásku). Ale ten se z hodinek sundá.

Pokud se čistí součástky, tak jsou hodinky rozdělané a strojek rozebrán.

 

Jestli jsou hodinky fake či nikoliv, to podle fotek nepoznám, každopádně jsou hnusný.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si trošku pleteš pojmy s dojmy :)

 

Ano, v UZ čističce se čistí hodinky, ale ne celé.

Ideální je třeba na vyčištění tahu (kovového pásku). Ale ten se z hodinek sundá.

Pokud se čistí součástky, tak jsou hodinky rozdělané a strojek rozebrán.

 

Jestli jsou hodinky fake či nikoliv, to podle fotek nepoznám, každopádně jsou hnusný.

 

Jsou jeste ty ruzove damske hodinky?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...