Přejít na obsah

kdo ma jake heuer


Stepino

Doporučené příspěvky

novejsi modely (od cca 1969) by mely mit znacenou korunku vsechny krome par vyjimek.

Ty tvoje jsou odhaduju tak rok vyroby 1975 - ber to s rezervou muze to byt 1974 ale i treba 1979,

drive spis ne protoze byly jine tvary pouzder a pozdeji spis take ne protoze opet byly jine tvary. ale ruku do ohne za to nedam.

 

P.S.

pokud jsi je koupil na aukru - myslim ze minuly tyden, tak prave ty korunku mely neznacenou a tudiz nepuvodni.

Upraveno uživatelem Stepino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se ví že to bylo minulý týden na aukru ale korunka tam vidět nebyla a střelba na aukci byla docela hustá, tak jsem to risknul. Mám nějaké vazby na autávie ale už asi dva roky a nevím jak to dopadne, tak jsem si chtěl udělat radost. Myslím že to všichni znáte. Ani nechci vědět jestli jsem udělal za tu cenu dobře nebo ne, byla to taková intuintivní koupě. Díky moc za rady Martin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se na ne ptal prodavajiciho, tak proto vim ze nebyla puvodni a ma byt.

myslim ze cena neni spatna v pomeru k ebay, ale uz to zaznelo na foru nekolikrat - cenu to ma pro tebe jinou nez treba pro me.

Dobre na tom je ze jsi koupil hodinky s dobrym kalibrem , ktery se daval i do lepsich modelu.

jen tyto nepojmenovane modely nebyvaly nerezove , ale "jen" pochromovane, opet existuji vyjimky.

 

me se na nich libila kombinace ciferniku a subciferniku, ale nelibi se mi treba tvar pouzdra, ale o tom to je, ze kdyby se kazdemu libili stejne veci tak se vyrabi jeden model auta, vsichni doma mame stejnou zenskou a vsichni mame radi rejzovej nakyp ( ja ho treba bytostne nesnasim).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já rejžák nesnáším úplně bytostně, tak jsem rád že jsem ve správném vláknu. Mně se také právě moc líbil ten ciferník a tenhle kalibr byl tuším v modelu carrera. Zvláštní je, že jsem sundal řemen a číslo nikde, ani na jedné straně. Pouzdro si myslím že je nerezové, chromované bych nerad. Myslím že mají přeleštěné sklíčko jinak jsou až na tu korunku v původním stavu. Trochu zlobí minutový sčítač ale to by mělo jít seřídit. Nevím teda ale jak zjistím nebo kde najdu to referenční číslo. To mi vrtá hlavou. Také bych rád nějakej pěknej řemen, je tam nějaká příšer MPM. Nemáš tip? Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

remeny beru od Simona(nijak casto ale vzdu od nej), dal jsem mu kdysi predlohu jak bych chtel perforovany remen na Heuer a od te doby jich udel dost. ten remen se delal i na Omegy atp. takze je spousta lidi co to chce.

 

takze zkus Simona.

 

to referencni cislo by v tech mistech melo byt - muze byt velice slabe a nebo je prelestene.

zkusim zjsitit vic.

 

EDIT:

valjoux 7733 byl v modelu carrera, autavia, camaro urcite ho pouzival i Breitling a jini.

Upraveno uživatelem Stepino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem měl řemen dvakrát dole a koukal a čistil a div si voči nevodřel a číslo nikde. Až teď jsem zjistil že ty čísla jsou na té plošce nad stěžejkou přímo na boku pouzdra! Je to tak malé a tenoučké že jsem si toho nevšimnul. Ale když vím kde hledat, tak to přečtu i bez lupy. To byl chyták. Máš prosím ještě recept na sponu? To bude asi vetší problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem klasicky typové 73373 a potom 229151, nemůžu zase ale najít tu stránku kde jsou referenční čísla abych zjistil podrobnosti. Mám ale myslím něco ještě v práci, tak se podívám tam. Kdyby jsi náhodou někde na ebay sponu viděl, tak to bych byl rád, já tím nevládnu, tudíž bych musel přes někoho a tak. To je pro mě komplikace. Díky za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

zkusil jsem si projit vlakna a dal dohromady vsechny cleny (i nekativni)

kteri se kdy pochlubili nebo zminili ze maji (meli) hodinky Heuer

 

pokud by nekomu vadil sumar nebo ze se tu vyskutnul tak at oslovi moderatora a tento prispevek smaze.

informace mam jen na zaklade dobrovolne poskytnutych informaci ve foru

 

 

Clen model cislo

 

Arghat Carrera 110.253 B

Stepino Autavia 73463

Stepino Silverstone 110.313 F

Stepino Autavia 112.603

Stepino Carrera 7753 D

Stepino Carrera 110.573 F

Stepino Verona 110.215N

Stepino Carrera 365.253N

Stepino stopku 1ks

Atim ??? 73373

Atim stopky 3ks

Long Verona 110.215

Long asi i neco co taji :-)

OrganiQ ???? 73323

ZDR Autavia 11630T - uz je prodal ale nevim komu

Vena ???? 73373

kalifx Autavia 1163

Stucel Cortina ????

herrkomisar Camaro

Kotlik Autavia 112.603

Conrad Autavia 11063V

Baume Autavia ????

Rissi Autavia ????

Lubik2004 Autavia 11630

Aladin Carrera 73353

Mischa Autavia 112.???

Kenny63 Autavia 11630

Ondrej Slanina Autavia 11630

KoraCZ Autavia 1163V

NewMilis Autavia 11630 ???

Kupa54 Autavia ????

Haida Autavia 11630VNT

Bengoro Carrera ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...