Přejít na obsah

Alba Divers 100 m


CzechJoker

Doporučené příspěvky

Na první pohled parádní. Na druhý pohled jsem hledal otočnou vnitřní lunetu a na třetí mi došlo, že to jsou pouze nesedící indexy.

Ale jinak se mi líbí tvar pouzdra a k tomu ladící tah. Ručky jsou taky perfektní.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na první pohled parádní. Na druhý pohled jsem hledal otočnou vnitřní lunetu a na třetí mi došlo, že to jsou pouze nesedící indexy.

Ale jinak se mi líbí tvar pouzdra a k tomu ladící tah. Ručky jsou taky perfektní.

Tak doufám, že to je jen deformace zpusobena uhlem pohledu. Jinak by to byla škoda, protože Seiko je asi celkem známka kvality. Cena na eBay 188 USD. Jo, to pouzdro se mi moc libi, jeho průměr je tuším bez korunky 41 mm.

Upraveno uživatelem CzechJoker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro me to ma na diversky nedostacujici luminescenci, vodotesnost a absence otocne lunety... Je vubec sroubovaci korunka?

Ale hodinky se mi jinak take libi.

No jó, hnidopich. OK, nejsou to diversky na potápění, ale na takovéto machrování před šéfem, víme...?

Korunka asi šroubovací nebude, ale tu nemá ani Fortis. Podle mě to ideově vychází ze Seiko 5, ale nechci se mýlit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jó, hnidopich. OK, nejsou to diversky na potápění, ale na takovéto machrování před šéfem, víme...?

Korunka asi šroubovací nebude, ale tu nemá ani Fortis. Podle mě to ideově vychází ze Seiko 5, ale nechci se mýlit.

 

Diky za uspokojeni me hnidopisske povahy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...