Přejít na obsah

Archimede Pilot XLH


jartop

Doporučené příspěvky

Tak co, už je někdo máte? A jaké jsou vaše dojmy....?

J.

dost jsem o nich uvazoval ale nemohl jsem se rozhodnout mezi nimy... steinharty a tak jsem zvolil uplne jinou cestu a sahl po ruskych poljotech. Nakonec se mi to rozlezelo a pristi tyden mi prijdou Archimede... tak hned pak napisu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
dost jsem o nich uvazoval ale nemohl jsem se rozhodnout mezi nimy... steinharty a tak jsem zvolil uplne jinou cestu a sahl po ruskych poljotech. Nakonec se mi to rozlezelo a pristi tyden mi prijdou Archimede... tak hned pak napisu...

A pro jakej model tento? Jak to dopadlo,uz je mas doma?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se nad nimi rozmýšlel a přímo u Kubsona(vizuální porovnání je ideální) mě přivedlo nakonen ke Steinhartům. Archimede byly moc placaté a řemen takový nijaký z mého pohledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se nad nimi rozmýšlel a přímo u Kubsona(vizuální porovnání je ideální) mě přivedlo nakonen ke Steinhartům. Archimede byly moc placaté a řemen takový nijaký z mého pohledu.

 

Tohle byl také můj poznatek. Byl jsem rozhodnutý pro XLH, ale byly placaté.. (jinak jsou super, AR, velikost rafik...). A protože to bylo na srazu, spousta kluků řekla, že Steiny mají oproti nim "koule".

Upraveno uživatelem jartop
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Prolitl jsem jenom dve vlakna tak to tu snad nikde neni...

 

ARCHIMEDE Pilot XLH with skeletonized movement

 

 

 

skeletonized by Jochen Benzinger in Pforzheim.

To je pro mě něco příšernýho. Nic proti řemeslu a zpracování, ale připomíná mi to, jako by vojenská stihačka měla na okýnku krajkové závěsky. Hrůza :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Taky jsem se nad nimi rozmýšlel a přímo u Kubsona(vizuální porovnání je ideální) mě přivedlo nakonen ke Steinhartům. Archimede byly moc placaté a řemen takový nijaký z mého pohledu.

 

Neříkej nikdy nakonce jsem si archimede xlh pořídil. Musím říct po pár dnech nošení se jeví takové opravdu lépe zpracované hlavně číselník. Řekl bych archimede jsou na svátečnější nošení a steniharty na běžné.

 

Závěrem jak jsem kdysi popisoval tyto asi číňany http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/9173-automaty-od-conrada/page__hl__madison__st__20 s přirovnáním k archimede. Pouzdro ukradli 100% pocitově je to stejné.

post-736-1280040370,05.jpg

post-736-1280040395,52.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez mam archimede a som max spokojný, dost clenov nadáva na placate puzdro ale mne prave vyhovuje, menej s nimi zachytavám o nijaké predmety /skrinka, dvere apd./. Presnost 1sec/1den. Su to hodinky ako aj do pohody tak aj do nepohody, a to ranné natahovanie - pripadam si ako starý anglican pri svoje sherry vzdy presne o 15:00 :). Vcera som s nimi absolvoval naročnu horskú tour a musim priznat, ze neboli vobec na obtiaz. S porovnaní s fortismi, B 42 flieger sa mi javia prehladnejsie, naopak fortis mal vysoký priemer a to sposobovalo mnohe ,,odreniny na ocelovom povrchu, AR bol lepší u fortisov, celkovo znacka fortis ma iny cveng ako archimede, ale soudruzi, sú to len hodinky .... sú pre mna OK, a to je dolezite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...