Přejít na obsah

G to GO


Doporučené příspěvky

koukal jsem, že sou naky promazány.....já osobně jich tam dal snad 8. to je ale spis dotaz na mody, kam se poděly...

Zrovna o víkendu jsem se po delší době díval a myslel, že je chyba na mém přijímači - jestli se ztratily i ty fotky, tak kuvadrát....   :axehead:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přes svátky...2 měsíce :D a co nějaké foto?

 

tak dva zas az ne, jeden snad... :) kazdopadne sa priznavam ze som na ne trochu pozabudol... :blush02: uz som kontaktoval nasledujuceho Gckara... ;)

foto som spravil jedno a dal do vlakna "co mate na ruke"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna o víkendu jsem se po delší době díval a myslel, že je chyba na mém přijímači - jestli se ztratily i ty fotky, tak kuvadrát....   :axehead:

bohužel je chyba na všech příjimačích...nevím, jakým způsobem došlo k vymazání fotek. Tak u mně není problém, je tam znovu dodat, ale nevím jak ostatní....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je dobře, že projekt stále běží:-). K průvodce: tu původní jsem k hodikám už nedostal (leden 2013), předchozí účastník slíbil, že ještě zkusí dohledat, ale asi se nezadařilo. Nicméně založil jsem novou, ta se taky už ztratila?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předchozí průvodka skončila u Qwuida, xj1r založil novou.... jako já chápu, že někdo vypustil z hlavy, že před rokem "objednával" géčka, ale zas by se mohl do PM ozvat (ne jak před časem se urgovalo tady ve vlákně delší čas a zájemce nakonec reagoval na PM prakticky okamžitě)... ale zas u sebe beru, že bych géčka nikdy nekoupil, protože jsou velký, jsou digitál a kvarcky, ale ta odolnost to bych rád zkusil.... voda, rázy apod... a pak se někomu válí dva měsíce v šuplíku nebo někde...

 

jo a když už to budu mít se vším všudy, prosil bych aby byli neaktuální majitelé škrtnuti,popř. rovnou vymazáni, ať nemáme kilometrový seznam

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/22835-g-to-go/?p=904686

 

misoo

Mirek24
Slim_Brno
Arthur N
ondoni
JimmyTulip
Z.Paul
carpaccio
Henatko
Lion

Trojan
Rodkopf
PNS
Wanderer
Lamizcka
Bedjasson
marecenator
Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta, co je na fotce výš, je celá v tomhle příspěvku, její druhá stránka tam má ale jen dva záznamy, zbytek už jsem tu nikde nenašel, ale třeba ji někdo vyfocenou má doma v comlpu...v každým případě založím novou průvodku...

Upraveno uživatelem Mirek24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dvě třetiny souznění máme pomalu za sebou, tak podávám malý fotoreport. Nejdřív trocha "Dublinu" a technickýho muzea z mobilu, a jelikož je dneska dobrý světlo, následně přikládám pokus o pár lepších fotek zrcadlovkou. Zítra vyrážím na menší výlet, takže ještě něco přibyde, ale hranice republiky se mnou nakonec neopustí...

post-14887-0-71203800-1391522022_thumb.jpg

post-14887-0-26211600-1391522043_thumb.jpg

post-14887-0-09578800-1391522077_thumb.jpg

post-14887-0-73930000-1391522101_thumb.jpg

post-14887-0-00745800-1391522126_thumb.jpg

post-14887-0-82800000-1391522148_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvě třetiny souznění máme pomalu za sebou, tak podávám malý fotoreport. Nejdřív trocha "Dublinu" a technickýho muzea z mobilu, a jelikož je dneska dobrý světlo, následně přikládám pokus o pár lepších fotek zrcadlovkou. Zítra vyrážím na menší výlet, takže ještě něco přibyde, ale hranice republiky se mnou nakonec neopustí...

Výborný  :clap:  moc díky za prima fotky 

na to, že za chvíli budou 5 let na cestách, vypadají skvěle :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...