Přejít na obsah

Vliv Chronomagu na duševní zdraví a rodinnou pohodu


Z.

Vliv Chronomagu na duševní zdraví a rodinnou pohodu  

58 hlasů

  1. 1. ?lenství na Chronomagu má na m? tyto dopady:

    • Cítím se spokojený a vyrovnaný. I moje ?ena/p?ítelkyn? kvituje moje ?lenství s povd?kem.
      27
    • Jsem p?evá?n? neklidný, ?patn? usínám, v noci se ?asto budím. Od ?eny/p?ítelkyn? jsem dostal poslední ultimátum.
      13
    • Ve?kerý sv?j volný ?as trávím na Chronomagu, man?elka/p?ítelkyn? m? ji? ignoruje,asi si na?la milence, ale nemám ?as po tom pátrat, musím sledovat, co se d?je na Chronomagu.
      14
    • Je ze m? troska, ?ena/p?ítelkyn? m? ji? dávno opustila, o?ekávám dal?í exekuci.
      4

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Dusevne jsem naproto v cajku,cos jasne vyzaruje z mejch prispevku.Manzeka ma pro tohle forum pochopeni,aspon si to myslim.Vzdy po zaplaceni hodinek,coz se mi letos stalo sedmkrat,prestane na nekolik dnu mluvit.Asi je to dobre,alespon si setri energii a papousek nema co opakovat.Poznal jsem diky Chronomagu nekolik skvelejch chlapiku. Napriklad skveleho mladika Dantechna, ktery je pro mou osobu velkym prinosem.Ten chlapec je bezedna studnice vedeni a pri tom vypada jak Adam Bernau po cevkovani.Akorad mi drobicek vadi,ze cim vic prebiram od tohoto hocha mouder,tim horsi mam po vecerech erekci.Ale nevadi,dozenu to modrejma praskama a kdyz mi na ne,diky hodinkam nezbude,podvazu si ho raminkem.

Upraveno uživatelem xxxxxfazerxxxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Akorad mi drobicek vadi,ze cim vic prebiram od tohoto hocha mouder,tim horsi mam po vecerech erekci.Ale nevadi,dozenu to modrejma praskama a kdyz mi na ne,diky hodinkam nezbude,podvazu si ho raminkem.

 

Hlavně ať je kožený, kovovým by sis ho ještě škaredě skřípnul... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželka razí, že kdo si hraje nezlobí a chronomag má ráda, protože je daleko menší zlo než děvky a chlast. Navíc ví, že kluci s kterejma se bavim, jsou dobrý kluci.

 

edit: vona neví, že jsme tu vlastně svym způsobem gambleři a feťáci

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...