Přejít na obsah

Vánoce 2009, aneb co nám přinesl Ježíšek


David83

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 131
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tedy pánové, můžu Vám sdělit, že Ježíšek je pěkná kuuva. Celý rok chodí celkem pravidelně a nosí hodinky podle toho, kolik unese. Ale nikdy se nestalo, že by alespoň jedny hoďky někde ze záhybu kabátu nevytáhnul. Až teď, v době, kdy jsem na něj nejvíc spoléhal, se na mě úplně vysral. Že prej už nemá žádný chechtáky. Skrblík jeden nafoukanej, napudrovanej napucovanej seladón, držgrešle a tlučhuba k tomu. To byly furt kecy, jak si to na vánoce vynahradíme a pak jako blesk z čistého nebe- nic, dočista nic. Bačkory, knížky a podobný ptákoviny. No je tohle normální?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se také pochlubím, nechtěl jsem, nemám to ve zvyku, ale neodolal jsem nátlaku Giliuse. Takže dvě narychlo, dokud je ještě něco vidět.

 

Ty Rada jsou nádherný!! Připadaj mi podobný těm, co občas nosí James May v Top Gearu, což v mých očích jejich krásu ještě podtrhuje :D.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kálí, podobně jako další hinduističtí bohové má vícero párů paží. Někdy osm, někdy deset, dvanáct i více. Často je tato bohyně zobrazována celá nahá a nebo jen spoře oblečená. Téměř vždy má černou pleť. Může mít přívěšky z lidských lebek, korunu z lidských hlav a náhrdelník, který je tvořen též z lebek.

... a tak to jó, já jen, že při mých krátkodobých i delších pobytech v Asii jsem na ní narazil spíše jen v muzeích a to měla paciček málo.

Ale proč ne, ať jich má, kolik Velký hodinář chce...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je :) Taky nic.....nakonec jsem dostal váhu (tloustnu,no :( )......ale prej,když mám tak rád digitálky,tak žádná mechanická,ale digitální...... :lol2:

 

Hmm, digiváhu jsem dostal taky. A dostal jsem alespoň domeček na 4 hodinky. Čtvery mi prej musej stačit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsou vánoční svátky, ale musím...

 

A ty jseš jako kdo? Ignorant? Žiješ někde na Marsu, že neznáš Bono Voxe?

Tady máš odkaz na Wikipedii.

 

A tady máš pár citací:

"Irský rocker, člen legendárních U2, a proslulý zastánce lidských práv Bono (46), vlastním jménem Paul David Hewson, se stal dalším hudebníkem, který získal titul rytíře britského impéria."

"Její Veličenstvo královna jmenovala Bona rytířem - komandérem Řádu britského impéria jako výraz uznání za jeho služby hudebnímu průmyslu i za jeho humanitární práci."

"Je znám svou činností v charitě - několikrát nominován na Nobelovu cenu míru. Podal si už ruku se spoustou významných osobností (George Bush, Tony Blair, Bill Gates, papež Jan Pavel II., Bill Clinton, Vladimir Putin, Nelson Mandela), někdy zvládne napsat i scénář filmu."

"V roce 2005 obdržel Bono portugalský Řád Svobody, jehož držiteli jsou např. Lech Walesa, Francois Mitterrand, Juan Carlos I, Václav Havel, Kofi Annan."

 

 

Na Marsu nežiji, ale když si jsem si přečetl Tvou reakci, rád bych...

Co je na tom špatného, že neznám nějakého Boba Hlase? Či Dobrého Voxe? Či jak se jmenuje?

Asi mne nepřestane nikdy udivovat, jakými postavami jsme si schopni nechat si zaneřádit veřejný prostor.

To, že jakýsi Bono (Bonobo?) dostal portugalský řád či byl dokonce jmenován na Nobelovu cenu míru (nedostal jí snad Arafat a dokonce i P of USA?) mne tedy opravdu o ničem nepřesvědčuje. Jistě, při reakci na Tvůj příspěvek jsem se podíval, o koho by mělo jít a jde asi o jednoho z těch kašparů (nic ve zlém, prostě kašpar je kašpar) , co zaplňují veřejný prostor. A já jsem jeden z těch co nepovažují za nutné jim věnovat pozornost,

Ostatně, i díky němu (jak jsem byl při dotazech na toto jméno) to prý v Africe vypadá tak jak to tam vypadá. Po poslední návštěvě Ugandy (cca před 10-ti dny) mi bratranec vyprávěl, jak to tam dojebávají všichni ti hlasatelé Míru a Pokroku, a to je země, o které Churchill říkal, že je to Perla Afriky... No, ten mi taky sdělil, co si o tomhle chytrákovi myslí.

Ale co, tohle je fórum o hodinkách a proč bych se měl zabývat tím, co nějaký Vox dělá, či nedělá...

Světu mír...

Já teď o Vánocích namátkou se hrabu v dílech těchto osob (in alphabetichal order (:-)) ) - Akvinský, Arendt, Cepl, Descartes, Eliade, Halík, Hobbes, Husserl, Chesterton, Keynes, Klusoň, Kohák, Komenský, Locke, Mlčoch, Novak, Rádl, Voltaire, Weber, Zamagni - Nemyslím, že by některý z nich kdy dostal "Portugalský řád svobody" ...,

 

... teda pardon, ale to jsi mě fakt dostal - "V roce 2005 obdržel Bono portugalský Řád Svobody,....

 

(:-))

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem si najezil Poljot Avia Classic, manzelka chtela spolecenske hodinky k satum, tak dostala Citizen "Museum" s Eco-Drivem (velice povedene!) a jako bonus jsem si nechal koupit knizku "1001 hodinek - historie, technologie a design" (odkaz na knihu nejde vlozit, musite nakopirovat: http://www.amazon.co.uk/1001-Wristwatches-...117&sr=1-2). mimochodem, byl jsem prekvapeny, kdyz jsem v sekci pilotnich hodinek uvidel chronomag limitku - tedy puvodni vydani s informaci, ze jich bylo vyrobeno jen 9 kousku :) moc fajn pocteni!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...