Jump to content

M916

Member_50
 • Posts

  1,394
 • Joined

 • Last visited

About M916

 • Birthday February 21

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  u Ještědu

Recent Profile Visitors

13,106 profile views

M916's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. S Conradem je příjemné jednat, člověk se může vždy spolehnout na to, co se řekne. A ještě lepší je se potkat. Děkuji a ať se ti daří!
 2. Rychle, bez problémů a s důvěrou. Super obchod, děkuji!
 3. Krásně jsme při předváděčce Lum-Teců pokecali, až měli už o nás manželky strach, co s náma je... to holt je tak, když se sejde více společných zájmů najednou Niki je sympaťák a každému bych přál se s ním potkat
 4. Obchod "šup-bum", prodávající ani nečekal na přísun peněz a stačilo slovo - tak jak to v dobré společnosti má být. Komunikace skvělá, svět je tady ještě v pořádku. Díky.
 5. Miluju tyhle rychlý obchody, díky, Pavle.
 6. Jo? Aha, tak to já asi nepoznám, jsem jelito a už před lety jsem byl veřejně uznán za technického blba!
 7. Hehe, p.r.d.e.l.k.a je zakázané slovo, to mě docela pobavilo. Jo - a zapalovač jsem neměl a ani nemám.
 8. Horhe: nějakou lampu mám. Dokonce velmi připomíná tu, se kterou jsem do Pubu přišel. Svítila UV, tahle svítí taky UV, moje byla černá, tahle je černá, moje se zapínala na prdelce, tahle se zapíná stejně. Asi si budeme muset zavolat a podrobně je popsat ;-)
 9. Jj, díky, kucí, že ste mě zase vytáhli za kultúrou
 10. Tudor... Tudor... není to ta značka, co dělá hodinky pro nějaký ty motorkáře, co jezdí na těch rudých dunících strojích?
 11. Kluci, díky za to, že na mě myslíte. Pokud byste chtěli někdy jít na pivko nějaký den mimo pátek-neděle, rád přijdu. Čtvrtek kromě 11.února můžu kdykoli, nevím o ničem, co by mě v tom bránilo. Třeba hned 4.2. a vy můžete pokračovat až do šestého...
 12. Děkuju Jerrymu, že mě vždycky dá vědět, když se tady něco děje a budu rád, když to uděláš i příště Bohužel ale víkendy nejsem v Liberci, takže pro mě pátek až neděle je špatně. Kdyby bylo náhodou něco jinak, rád přijdu, ale moc šancí tomu nedávám. Snad příště v týdnu.
 13. Jo, červená barva je na fotkách dobrá, to jo. Dík, že jste mě vytáhli alespoň vyhnat pavouky z Termignonů, přece jen na týhle se svezu už dost málo, jezdíme spíš v tandemu. (Jerry: já svítil, ale zadní žárovka zas nevydržela... to víš, ty vibrace...)
 14. Tak zatím tvrdnu v kanceláři a čekám, až zavolaj ze stavby, že je připraveno to, co mělo být připraveno již v deset dopoledne a že můžu přijet měřit. Pokud nevyrazím do tří, nikdo mě už asi na Ducati dnes neuvidí... :-(
×
×
 • Create New...