Jump to content
Sign in to follow this  
dknespl

Часовое Ателье Константина Чайкина

Recommended Posts

Chtěl bych doporučit Vaší ctěné pozornosti Konstantina Chaykina z Petrohradu. Už jsem upozorňoval na jeho stránky na Facebooku a tady na fóru jsem našel odkaz na jeho levitující ručičky.

Dobré jsou tyto, ty je třeba mít na ruce při rituální vraždě křesťanské panny.

15742_228711653523_187458698523_4150207_3575648_n.jpg

Jdou, jak jinak, pozpátku.

A aby si udělal dobře i na druhé straně, přidal tydle

17354_233559123523_187458698523_4171913_443330_n.jpg

15742_228774248523_187458698523_4150379_5342832_n.jpg

Guest salamio

Ty první mě dostaly! Čajkin teda válí!

A nevíte někdo, co je na lunetě těch druhých? Mám doma v knihovně ještě trochu bordel a nemůžu najít arabsko-český slovník. Teď mě napadá, není to podle počtu pozic vteřinovka?

Dobré jsou tyto, ty je třeba mít na ruce při rituální vraždě křesťanské panny.

:offtopic: ja tam vidim hebrejstinu... a zidi nejsou zrovna militantni, co se krestanu tyce. nespletl sis to s arabstinou? ;)

:offtopic: ja tam vidim hebrejstinu... a zidi nejsou zrovna militantni, co se krestanu tyce. nespletl sis to s arabstinou? ;)

A čím doma zadělávate macesy?

ty druhý jsou arabský, včetně jejich kalendáře...teda doufám... paráda

Edited by hciq

Ty židovský fakt jdou vobráceně, aspoň teda ty čísla jsou vobráceně. Nějak mi nehraje to proč je stejnej font jako na těch vod Eltonu. Tuším nějakou četrovinu

Guest Kamil

Na těch židovskej mi nějak nesedí luneta.

Víte, že podobné (i když jednodušší) dělal i Prim?

Ty židovský fakt jdou vobráceně, aspoň teda ty čísla jsou vobráceně. Nějak mi nehraje to proč je stejnej font jako na těch vod Eltonu. Tuším nějakou četrovinu
Není úplně stejný, IMHO.

post-147-1265499920.jpg

Jo má nějakej patent na modul s reversním chodem. Jinak je to na ruským strojku Maktime 3105, což je nějakej bejvalej Poljot nebo co. V každým případě asi dost mizernej strojek, uvádí Accuracy -20+40 s.

Je to stejnej font...takovej co je všude volně dostupnej OTTF. Čertovinu vidím v tom, že jediný židovský hodiny co choděj vobráceně jsou v Praze na radnici, podle nich jsou taky dělaný ty na fotce. Jenže tam je votočená Ronda Quartz. Ten Chajkin je musel vidět, nebo si je někdo od něj na základě těchto hodinek možná nechal udělat. Jen spekulace.

Edited by hciq

Jo má nějakej patent na modul s reversním chodem. Jinak je to na ruským strojku Maktime 3105, což je nějakej bejvalej Poljot nebo co. V každým případě asi dost mizernej strojek, uvádí Accuracy -20+40 s.

Sám asi víš, že to řešil i Mechano... je to min. krokový kolo, kotva, pérovník. Jestli ten chlap vymyslel nějakou vochcáfku....tak to bych byl zvědavej.

Na těch židovskej mi nějak nesedí luneta.

Což to bude asi schválně ne? Okraj jarmulky nebo co.

Což to bude asi schválně ne? Okraj jarmulky nebo co.

voni moc původních ornamentů nemaj...vinná réva je asi tak jedinej, jarmulky sou různý...ale rotující davidofka je chlapi super

Musulmanskej Hegira kalendář. Taky na to má patent, asi to nikdo před ním na hodinách nedělal?

http://www.wipo.int/pctdb/en/wo.jsp?WO=200...;DISPLAY=STATUS

voni moc původních ornamentů nemaj...vinná réva je asi tak jedinej, jarmulky sou různý...ale rotující davidofka je chlapi super

Chasidská jarmulka z Braslavi?

Na-nach-nachma-yarmulke.jpg

Guest salamio
Můžeme porovnávat.

Tvl, tys mě normálně teď donutil se jít v tom bordelu hrabat a zapnout skener:

post-9394-1265501329.jpg

Ale už mám v sobě trochu víc na to, abych ten machometánský systém lunety teď luštil.

Ale není kalendář na subciferníku nebo obou? Navíc, když už mě teda Kamil zvednulze židle:

post-9394-1265501333.jpg

A když už jsme u slovníků, z těch svých mám nejradši stejně tenhle (kromě jedné naprosté úchylárny, co se jmenuje Retrográdní slovník současné češtiny). Náhodně vybraná stránka 106 myslím dobře zapadá do diskuse posledních týdnů i dnešního dne tady:

post-9394-1265501338.jpg

Guest salamio
Musulmanskej Hegira kalendář. Taky na to má patent, asi to nikdo před ním na hodinách nedělal?

http://www.wipo.int/pctdb/en/wo.jsp?WO=200...;DISPLAY=STATUS

Se mi to zdálo nějaké zamotané, ale připisoval jsem to svému pokročilého stavu mentální inkompetence dosaženého opakovanou konzumací fermentovaných rostlinných nápojů.

Edit: opraven ošklivý anglicismus.

Edited by salamio

Hele jsem našel toto. Ty židovský jsou normálně za hubičku 4950,- EUR. A objednávky se přijímají. A to souvěrcům připadají drahý ;-)

Guest Kamil
.....opakovanou konzumací fermentovaných rostlinných nápojů.

Edit: opraven ošklivý anglicismus.

To jsem prošvihl. Co to bylo, whiskey?

Guest salamio
Hele jsem našel toto. Ty židovský jsou normálně za hubičku 4950,- EUR. A objednávky se přijímají. A to souvěrcům připadají drahý ;-)

Tak za ty prachy, proč ne?

Akorát mě napadá, když už se sral s měsíční fází a viditelně má občas nějaký ten nápad, proč tam nedal ještě třeba komplikaci začátek a konec šábesu? Nebo to je na tom jakoby subciferníku s hvězdou?