Přejít na obsah

LED digitálky ze 70-tých let


accutron

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 338
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nákláďáky fakt nesbírám, to by byla slušná garáž:) No už se tomu chvíli věnuju, kdybych je střídal po dvou dnech, vydržím s nima asi rok:) Značka je sice stále živá, ale ta původní, švýcarská, zkrachovala na přelomu 70/80 let. Teď patří pod Fossil a dělají tomu odpovídající shity. Já končím kusama z devadesátých let, ale nejradši mám období elektronických (hybridních) strojků jako ESA 9150 - 9154 - 9158..Mám tady vlákno Dynotron a Swissonic, trochu se tam tomu věnuju....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Mam na to taky sprej .Ked budem doma,tak odfotim,ale tieto bulovy aj tie predtym maju lepsie zpracovanie a tie dratiky od plosaku k ledkam su zaliate,takze ani oxidacia ani poskodenie tak velmi nehrozia.U tychto modulov som mal problem s dierkami kade prechadza kontakt z jednej strany dosky na druhu.V dierke ti vyhnije a strati kontakt.Je to vidiet len pod lupou.Na toto pouzivam vodive lepidlo.Este sa trapim s jednymi supersupovymi led bulovami a tie ked sa mi podari rozchodit,tak budem velmi stastny.

Upraveno uživatelem Gombo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gombo ty máš ale úlovky-super.Ledkový se opravují blbě,bo tam není co opravit.Pod lupou vypadají jako nové ale prostě nejdou.Většinou je odešlej procesor a to je konečná...

Jeden nový přírustek-Piratrony,u těchto jde při nastavování měnit i jas,má 4 úrovně.

post-22511-0-07388000-1569169785_thumb.jpg

post-22511-0-53385300-1569169802_thumb.jpg

post-22511-0-45654200-1569169820_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...