Přejít na obsah

Koupání s Steihnart GMT-OCEAN 1


Radek Hulán

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ty, richarde, ty potrebujes "na ven k vode" dodotesnost 2000m? v tom pripade bych s tebou teda jen tak na prochazku k vode nesel ;)

:D Spíš to bylo míněno tak, že třeba ven s dětma na kola nebo na raft bych si PO nebral a tyhle mi přijdou k těmto účelům přiměřené (cenou, odolnost). Navíc jsou i celkem pěkné.

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Spíš to bylo míněno tak, že třeba ven s dětma na kola nebo na raft bych si PO nebral a tyhle mi přijdou k těmto účelům přiměřené (cenou, odolnost). Navíc jsou i celkem pěkné.

Steinhart Triton = 100ATM (1000m), 560 euro

Debaufre Triton = 200ATM (2000m), 850 dolaru

 

to je zajimavy, pritom to jsou stejne hodinky... ze by spolehali na to, ze to nikdo v praxi zkouset nebude? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, stejné hodinky. Mají jenom jiné pouzdro (Steinhart Tritony 100ATM mají korunku na 4 hodinách a jiné nožky), jinou lunetu (S. má PVD, absolutně odlišný tvar), jiné dýnko (tvar, počet zářezů, ...), heliový ventil na druhé straně hodinek, žádné rytí z boku, jiný ciferník, jiné ručky....

 

Jinak jsou jedny jak druhý :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, stejné hodinky. Mají jenom jiné pouzdro (Steinhart Tritony 100ATM mají korunku na 4 hodinách a jiné nožky), jinou lunetu (S. má PVD, absolutně odlišný tvar), jiné dýnko (tvar, počet zářezů, ...), heliový ventil na druhé straně hodinek, žádné rytí z boku, jiný ciferník, jiné ručky....

 

Jinak jsou jedny jak druhý :-)

nebud takovej detailista ;) no jo, mas pravdu. me az tak nezajimaji, tak jsem je jen tak preletel ocima. asi jsem to predpokladal, kdyz steinhart a debaufre jedno jest. moje chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, stejné hodinky. Mají jenom jiné pouzdro (Steinhart Tritony 100ATM mají korunku na 4 hodinách a jiné nožky), jinou lunetu (S. má PVD, absolutně odlišný tvar), jiné dýnko (tvar, počet zářezů, ...), heliový ventil na druhé straně hodinek, žádné rytí z boku, jiný ciferník, jiné ručky....

 

Jinak jsou jedny jak druhý :-)

:lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak "upgrade" na Triton 100ATM potvrzen. Nakonec jsem rád, že jsem GMT-1 utopil :)

 

Jinak super rozhodnutí, tyto tritony jsou opravdu povedené. Ať dobře slouží až budou a hlavně nám sem prosím hoď nějaké živé foto na ruce a tak, díky. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto bude. Dnes jsem doplácel cenový rozdíl mezi GMT OCEAN-1 a Triton 100ATM, tak doufám, že ke konci příštího týdne budou v ČR.

 

Jsem na ne zvedavy. I kdyz ty Debaufre se mi, musim rict, libi vic. Hlavne nejsou tak divoce barevny a cifr vypada taky podle me lepe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto bude. Dnes jsem doplácel cenový rozdíl mezi GMT OCEAN-1 a Triton 100ATM, tak doufám, že ke konci příštího týdne budou v ČR.

Tak no fotky se opravdu těším. Moc mne zajímá, jak sednou na ruce s těma delšíma nožkama (aspoň mi tak přijdou) a gumou, navíc při těch rozměrech pouzdra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý nákup. Já mám černé Tritony ( v podstatě variantu2 na kterou jde i kovový tah), dokompletoval sem si je ( kůže, guma i kov) a jsou to moje poslední dobou nejoblíbenější.

Teď se ještě dívám na nový kaučuk, ten je lepší než ten původní, tak nad ním ještě uvažuju.

Ale jinak - nemají chybu. Nebudeš zklamaný!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Triton 100ATM dnes dorazily. Úžasné hodinky, skvěle vyrobené, nebýt nápisu "Steihnart", tipoval bych cenu +/- 70.000 Kč :) Při přímém srovnání s Breitling Hercules o nic nezaostávají. Nechápu, proč Steihnart dělá kopii Rolexů, když umí toto, jen si tím škodí... Zítra udělám nějaké fotky.

 

Jinak Steihnartu patří velké díky za garanci, z jejich strany zazněla nabídka na full-refund aniž utopené hodinky viděli. Jsem rád, že jsem u nich zůstal, něco doplatil a mám tu Triton 100ATM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Triton 100ATM dnes dorazily. Úžasné hodinky, skvěle vyrobené, nebýt nápisu "Steihnart", tipoval bych cenu +/- 70.000 Kč :) Při přímém srovnání s Breitling Hercules o nic nezaostávají. Nechápu, proč Steihnart dělá kopii Rolexů, když umí toto, jen si tím škodí... Zítra udělám nějaké fotky.

 

Jinak Steihnartu patří velké díky za garanci, z jejich strany zazněla nabídka na full-refund aniž utopené hodinky viděli. Jsem rád, že jsem u nich zůstal, něco doplatil a mám tu Triton 100ATM.

 

Jestli to je mozne , udelej fota. Hlavne na ruce i s jejim rozmerem. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz ked je rec o Tritonoch, prosim len male info:

 

1. obruba datumovky a hrot sekundovky - su takisto lumi? Na sekundovke by mala byt urcite, ale ta obruba na fotkach posobi az plasticky...

2. boli by vhodne aj na outdoor - treky, kajak apod ?....ci uz ta hrubka nebude vadit...

 

Dik.

 

ps. velmi pekne, maju smrnc !

 

edit: doplnenie textu

post-6829-1267123688.jpg

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
uz ked je rec o Tritonoch, prosim len male info:

 

1. obruba datumovky a hrot sekundovky - su takisto lumi? Na sekundovke by mala byt urcite, ale ta obruba na fotkach posobi az plasticky...

2. boli by vhodne aj na outdoor - treky, kajak apod ?....ci uz ta hrubka nebude vadit...

 

Dik.

 

ps. velmi pekne, maju smrnc !

 

edit: doplnenie textu

http://forums.watchuseek.com/showthread.php?p=705823

 

http://forums.watchuseek.com/showthread.php?p=2747220

 

http://www.tz-uk.com/forum/viewtopic.php?f...4&p=1126911

Upraveno uživatelem SukHoi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...