Jump to content

Heuer Autavia

Recommended Posts

no vida, stačila návštěva Ikey a pěkný fotky... párkrát zašumíš a pak to půjde samo...

v zájmu uchování fotek na fóru se budeme muset naučit fotit všichni... :D

ano taky jsem je chtěl...

Edited by tombed

Doufám, že jednou budu HEUER vlastnit. Jako motivační působí tvoje fotky bezvadně. :thumbsup_anim:

" v zájmu uchování fotek na fóru se budeme muset naučit fotit všichni... " a nešlo by udělat nějaký pravidlo, co jednou vložíš, nikdy neodneseš ???

Celkem by se tím eliminovali vrtochy některých psychicky labilnějších členů. ;)

Edited by honza71
no vida, stačila návštěva Ikey a pěkný fotky... párkrát zašumíš a pak to půjde samo...

v zájmu uchování fotek na fóru se budeme muset naučit fotit všichni... :D

Ne, ne. Prádelní koš z Ikey nemám a stan od Hudyho se mi nechtělo stavět. :) Ale je to focený na odpadkovým koši z Obi a na aluminiovým kufříku z Baumaxu. :cool02:

Ne, ne. Prádelní koš z Ikey nemám a stan od Hudyho se mi nechtělo stavět. :) Ale je to focený na odpadkovým koši z Obi a na aluminiovým kufříku z Baumaxu. :cool02:

takže vlastně Ikeu vůbec nepotřebujem... super info, děkuju :)

" v zájmu uchování fotek na fóru se budeme muset naučit fotit všichni... " a nešlo by udělat nějaký pravidlo, co jednou vložíš, nikdy neodneseš ???

Celkem by se tím eliminovali vrtochy některých psychicky labilnějších členů. ;)

Já si myslím, že pokud člověk bere fotky jako zábavu a informační prostředek, tak že s tím problém nemá. Jakmile se začne cítit jako umělec, tak začne šachovat a dělat drahoty. To už pak ale asi patří (duševně) někam jinam a někdy ztrácí trochu i soudnost a hlavně skromnost. Tak už to bývá, teď jde jen o to, zda je to co produkuje skutečně umění. Ale obvykle platí to, že ti největší umělci a odborníci bývají velmi skromní a vstřícní.

Mám je doma už nějaký ten pátek, ale teprve teď jsem se dostal k tomu, abych udělal pár "serióznějších" fotek...

Gratuluju Zdeňku k parádním hodinkám a pěkným fotkám. Měl jsem tyhle Autávky možnost vidět a jsou v hodně slušný kondici..

P.S. ... btw abych nezapomněl, pozdravuje tě jedna exotická kolegyně ode mě z práce... :)

Díky všem za pozitivní ohlasy. Jsem rád, že se hodinky i fotky líbí. Už jsem je skoro prodával a ty fotky jsem si fotil tak trochu na památku, ale vaše komentáře mě teda v mém rozhodnutí dost zviklaly. Zbavovat se těchto hodinek je asi trochu chronohřích... :) Ale to mě bylo celkem jasný i předtím. B)

Gratuluju Zdeňku k parádním hodinkám a pěkným fotkám. Měl jsem tyhle Autávky možnost vidět a jsou v hodně slušný kondici..

P.S. ... btw abych nezapomněl, pozdravuje tě jedna exotická kolegyně ode mě z práce... :)

Jo, jo. Díky. A že Haničku taky moc pozdravuju. :)

Edited by Z.