Jump to content

Oris Chronoris

Recommended Posts

Klasika, ale nemohu si pomoci, zelená l.s., kterou má M916 se mi líbí víc. Bude to asi tím, že jsem prostě na tu barvičku vysazený.

Zelená je taky fajn :) Mně se líbí obě varianty, stejně tak originály ze 70. let...

Jenom pro srovnání:

post-47-1241370409.jpg

post-47-1241370398.jpg

post-47-1241370463.jpg

post-47-1241370453.jpg

post-47-1241370440.jpg

post-47-1241430808.jpg

P1010155.JPG

Tahle fotka je fantastická, kůže nechává ty hodinky perfektně vyniknout:

Čekal jsem kdy na ní někdo zareaguje :) Opravdu se povedla. Až budou moje originály v cajku, tak se taky pokusim o fotky. Zatim škrábance kazí dojem...

• 1 month later...

Možná je to hloupý dotaz, ale jak chronorisy fungují? Mám na mysli oranžové s jedním subdialem. Centrální vteřinovka slouží pro chronograf? Takže chronorisy nemají vteřinovku pro zobrazení času?

Možná je to hloupý dotaz, ale jak chronorisy fungují? Mám na mysli oranžové s jedním subdialem. Centrální vteřinovka slouží pro chronograf? Takže chronorisy nemají vteřinovku pro zobrazení času?

to je zajimavy dotaz, ja jsem tak nejak predpokladal, ze to nejak vyresene maji - treba dvoji funkci centralni vterinovky. ale podle popisu zde to opravdu vterinovku nema. co, hrdi majitele, je to tak? a jsou fakt krasne!

Podle mě je to stejný jako u Autávií. Nemají vteřinovku pro běžný čas. Ale stejně jako u Autávií si myslím, že to hodinkám na funkčnosti nic neubírá.

Jsou nádherné, neměl jsem je vůbec vidět :suicide_anim:

Podle mě je to stejný jako u Autávií. Nemají vteřinovku pro běžný čas. Ale stejně jako u Autávií si myslím, že to hodinkám na funkčnosti nic neubírá.

Souhlasím - na funkčnosti to nic neubírá a na designu a přehlednosti přidává.

A co vintage chronorisy? Ty asi stopky nemají že? Protože to už pak nechápu vůbec :-D

Krásný ty zelený se mi hodně líbily ale orange je orange nádherně by mi šly k oblečení.A kombinace na výměnu Heuer by mi minimálně na rok uspokojila:)Už jsem dlouho nezabrousil na stránky FOO tak to musím hned napravit:)

• 6 months later...

A tyhle Chronoris 2005 ji maji take pro bezny cas?

Nemají. Někdo se tomu může smát, ale podle nálady vteřinovku používám i jako běžnou. Tak jsem to myslel i u svých vintage. Dělám to tak odjakživa a už mi to přijde jako samozřejmost. Odpadá tak občasný dojem "mrtvých" hodinek.

Nemají. Někdo se tomu může smát, ale podle nálady vteřinovku používám i jako běžnou. Tak jsem to myslel i u svých vintage. Dělám to tak odjakživa a už mi to přijde jako samozřejmost. Odpadá tak občasný dojem "mrtvých" hodinek.

A jak jsi s nimi spokojeny? Mam je objednane, pokukoval jsem po nich asi 2 roky az se nakytla vyhodna koupe, takze uz jsou na ceste ... Ok, taky si ji budu poustet :)

A jak jsi s nimi spokojeny? Mam je objednane, pokukoval jsem po nich asi 2 roky az se nakytla vyhodna koupe, takze uz jsou na ceste ... Ok, taky si ji budu poustet :)

Jestli je máš objednané, tak se na nic neptej a čekej až dorazí :) Pak si je užij sám ;)
  • 2 years later...