Přejít na obsah

Oris Chronoris


Chumpus

Doporučené příspěvky

Klasika, ale nemohu si pomoci, zelená l.s., kterou má M916 se mi líbí víc. Bude to asi tím, že jsem prostě na tu barvičku vysazený.

 

Zelená je taky fajn :) Mně se líbí obě varianty, stejně tak originály ze 70. let...

Jenom pro srovnání:

 

post-47-1241370409.jpg

 

post-47-1241370398.jpg

 

post-47-1241370463.jpg

 

post-47-1241370453.jpg

 

post-47-1241370440.jpg

 

post-47-1241430808.jpg

 

P1010155.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Možná je to hloupý dotaz, ale jak chronorisy fungují? Mám na mysli oranžové s jedním subdialem. Centrální vteřinovka slouží pro chronograf? Takže chronorisy nemají vteřinovku pro zobrazení času?

to je zajimavy dotaz, ja jsem tak nejak predpokladal, ze to nejak vyresene maji - treba dvoji funkci centralni vterinovky. ale podle popisu zde to opravdu vterinovku nema. co, hrdi majitele, je to tak? a jsou fakt krasne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná je to hloupý dotaz, ale jak chronorisy fungují? Mám na mysli oranžové s jedním subdialem. Centrální vteřinovka slouží pro chronograf? Takže chronorisy nemají vteřinovku pro zobrazení času?

Podle mě je to stejný jako u Autávií. Nemají vteřinovku pro běžný čas. Ale stejně jako u Autávií si myslím, že to hodinkám na funkčnosti nic neubírá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou nádherné, neměl jsem je vůbec vidět :suicide_anim:

 

Podle mě je to stejný jako u Autávií. Nemají vteřinovku pro běžný čas. Ale stejně jako u Autávií si myslím, že to hodinkám na funkčnosti nic neubírá.

 

Souhlasím - na funkčnosti to nic neubírá a na designu a přehlednosti přidává.

 

A co vintage chronorisy? Ty asi stopky nemají že? Protože to už pak nechápu vůbec :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

A tyhle Chronoris 2005 ji maji take pro bezny cas?

 

Nemají. Někdo se tomu může smát, ale podle nálady vteřinovku používám i jako běžnou. Tak jsem to myslel i u svých vintage. Dělám to tak odjakživa a už mi to přijde jako samozřejmost. Odpadá tak občasný dojem "mrtvých" hodinek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemají. Někdo se tomu může smát, ale podle nálady vteřinovku používám i jako běžnou. Tak jsem to myslel i u svých vintage. Dělám to tak odjakživa a už mi to přijde jako samozřejmost. Odpadá tak občasný dojem "mrtvých" hodinek.

 

A jak jsi s nimi spokojeny? Mam je objednane, pokukoval jsem po nich asi 2 roky az se nakytla vyhodna koupe, takze uz jsou na ceste ... Ok, taky si ji budu poustet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...