Přejít na obsah

music


steel

Doporučené příspěvky

Foo Fighters mi snáď neskritizuješ :-)...keď už sú tie Vianoce. Dostal som od sestier DVD-koncert....

 

Hudba je veľmi subjektívna záležitosť, nekritizujem nikomu nič, každému čo sa mu páči. Občas podrypnúť je iná vec, to už je skôr také malé bolestné za poharkané bubienky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ťažká téma, extra muzikanti. U mňa kapela hlavne musí byť vyvážená, mať nápad a šťavu. Extra muzikanti ešte nemusia urobiť dobrú resp. skôr zaujímavú hudbu, mraky kapiel sú toho príkladom. Ale fakt je, že Trujilla je tam škoda, to je práve o vyváženosti.

Nič, to len taká malá úvaha. Mám skrátka radšej pár hudobne pologramotných chalanov, ktorým to šlape, než borca drviaceho stupnice odpredu-odzadu s nudným podmazom :). Konkrétnym príkladom sa vyhnem, sú Vianoce.

Tak ja to vidim v podstate stejne ;) Jenom mam proste radsi Suicidal Tendencies, Infectious Grooves nez Metallicu kterou jsem nikdy zvlast moc neposlouchal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozvážať to nebudem, ale mozem ti to vysvetlit. Nie je mi sympaticky ani on, ani jeho hudba. Je preafektovany, slizky a komercny, len o level lepsi ako Nickelback a spol. Ludia ho maju radi lebo by mohol byt a**hole rock superstar, ale on nou nie je hoci sa snazi ako vie. To je im na nom sympaticke: je jeden z nich - priemerny, obycajny, a snazivy, je to SZMak komercnej rockovej sceny. Je vsade, je ho plny internet, meme, TV show, sideprojekty. Ale jeho skladby /Foo Fighters/ moze spievat Taylor Swift. Sak na nu je aj lepsi pohlad ako na Grohla, no..

 

Dave je slusny bubenik a mysli mu to. Dave velmi dobre vie ze rock umrel v 90tych rokoch a ze keby to robil poriadne, tak ako sa rock robi, tak nema taky uspech ako ma dnes. Takze to robi tak ako "treba", ale potom nikto nemoze cakat ze to prave ja a mne podobni budeme bastit.

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

To je neskutečná střelba, ta izolovaná basa! :) Díky za tohle video, instante, poněvadž sám bych na něj nejspíš nikdy nenarazil, resp. by mne ani nenapadlo, že něco takového existuje a je dostupné na U trubce.

 

Jinak mi ale přijde, že tuhle skladbu asi nejvíc "dělá" ten klávesový motiv. To je pro mě pocitově přesně ten typ zvuku, o kterém se říká, že je hymnický či elektrizující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...