Přejít na obsah

Nové modely Stowa


Heky

Doporučené příspěvky

Prosím Vás má tenhle model pilotek-fotka nahoře, ruční nátah?Hodinařině nerozumím a překladač me vyhazuje pro me neznámé-mechanické-automatické navíjení. Další dotaz-co je COSC-respektive k čemu to je dobré-má význam koupit hodinky s tímhle?Poslední věc-jdou pilotky typ-pozorovatel, koupit s ručním nátahem, případně bude to možné během jednoho roku?(strojek DUROWE-má ruční nátah-snad chápu správně, ale není ve výrobě)

Kluci děkuji za odpovědi a mějte se mnou trpělivost.Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@berhof

tyhle hodinky mají automatický mechanický nátah = natahují se při pohybu ruky (na které je nosíš) a nemusíš natahovat točením korunky. COSC je certifikát ohledně (garance) přesnosti v jaké hodinky půjdou parametry viz např. tady

Jesltli má COSC smysl je asi na každém, hodinky bez COSC můžou jít stejně přesně, ale taky nemusí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak napsal grakij.

 

Že se jedná o automatický strojek poznáš jednoduše - podle takový tý kovový destičky (rotoru), která je vidět přes polovinu průhledu. COSC bych osobně nebral, ale je to samozřejmě na tobě a tvé peněžence :)

 

Nejsem si teď úplně jistý o jaký pilotky máš konkrétně zájem (raději na ně dej odkaz nebo vlož fotku), ale všechny momentálně prodávané pilotky mají automatický strojky - tedy ne DUROWE. Ten bude nasazen do modelu Marine Original. V budoucnu se třeba přesune i na nějaké pilotky, ale určitě s tím nepočítej letos :) Aktuální dodací lhůty najdeš na Stowa eshopu.

 

Jestli tě ještě něco zajímá, tak se ptej a nebo mi klidně pošli SZ (soukromou zprávu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

to vysoky pouzdro je celkem logicky a ocekavany - je to pilot chrono se strojkem ETA Valjoux 7753.. a kdyz porovnate treba klasicky pilotky archimede (nizky pouzdro) a archimede chrono s ETA 7750 (vysoky pouzdro), tak tu mate jednoznacnou odpoved :)) howk ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že hodinky s V. 7753 nebo 7750 logicky musí být vyšší samozřejmě vím. Jde mi o to, že z těchto fotek to esteticky nepůsobí ideálně. Jak říkám, manuál a nižší pouzdro, jednotlačítkový chrono a už na ně stojím v řadě ;)

Tím ty hodinky nechci hanit, i tak jsou krásný a osobitý a uvažoval jsem o nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Že hodinky s V. 7753 nebo 7750 logicky musí být vyšší samozřejmě vím. Jde mi o to, že z těchto fotek to esteticky nepůsobí ideálně. Jak říkám, manuál a nižší pouzdro, jednotlačítkový chrono a už na ně stojím v řadě ;)

Tím ty hodinky nechci hanit, i tak jsou krásný a osobitý a uvažoval jsem o nich.

 

To by bylo ideální, ale místo 1700 euro by stály tak no... 3500...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...